Rosyjskie siły ostrzelały budynki mieszkalne w Irpieniu pod Kijowem. Wstrząsające nagrania [WIDEO]

W Irpieniu koło Kijowa rosyjskie bombowce zbombardowały dzielnice mieszkalne – informuje serwis Ukraińska Prawda i publikuje zdjęcia. Serwis NEXTA udostępnił nagranie po nocy rosyjskich nalotów.
 Rosyjskie siły ostrzelały budynki mieszkalne w Irpieniu pod Kijowem. Wstrząsające nagrania [WIDEO]

W 60-tysięcznym Irpieniu w obwodzie kijowskim rosyjskie siły powietrzne zaatakowały budynki mieszkalne. To miasto znajdujące się na północny zachód od Kijowa, administracyjnie przylegające do stolicy Ukrainy.

Według najnowszych informacji Irpień, mimo ciężkiego ostrzału, znajduje się pod pełną kontrolą ukraińskiej armii.

Serwis NEXTA tuż po godz. 9 opublikował nagranie przedstawiające Irpień po nocy rosyjskich nalotów. Film nagrany przez jednego z Ukraińców ukazuje kompletnie zniszczoną dzielnicę mieszkalną.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie Wiadomość
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie

Niektórzy europejscy przywódcy, ze szczególnym uwzględnieniem Emmanuela Macrona i Olafa Scholza, uważają, że "Rosji nie wolno poniżyć", chociaż to Rosja jest brutalnym agresorem na Ukrainie, który ma na sumieniu nie tylko militarną agresję na niepodległe państwo, ale coraz więcej wskazuje na to, że również zbrodnie wojenne. Innego zdania jest Siergiej Radczenko profesor w Centrum Kissingera, School of Advanced International Studies, Johns Hopkins University w Waszyngtonie.

Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. Sport ma nie tylko wymiar fizyczny Wiadomość
Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. "Sport ma nie tylko wymiar fizyczny"

Firma Publicon Sport z Wrocławia będzie zajmować się szukaniem partnerów i sponsorów dla reprezentacji Ukrainy, która w czerwcu wystąpi dwukrotnie w roli gospodarza w Lidze Narodów UEFA.

[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać Wiadomość
[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: "Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać"

W jednym z najważniejszych talk-show emitowanym na antenie państwowej rosyjskiej telewizji miał miejsce ciekawy i dla Rosjan zapewne bardzo zaskakujący monolog analityka wojskowego i emerytowanego pułkownika Michaiła Chodarionoka. - Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji geopolitycznej (...) Ta sytuacja nie jest normalna i w ten czy inny sposób musimy ją rozwiązać - apelował Chodarionok.

Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe