Chersoń: Potwierdzono 11 przypadków gwałtów rosyjskich okupantów na Ukrainkach. Zaledwie 5 ofiar przeżyło

Ukraiński serwis informacyjny Rubryka informuje o pierwszych przypadkach przemocy seksualnej rosyjskich wojskowych wobec kobiet. Obecnie w Chersoniu potwierdzono 11 przypadków gwałtów dokonanych przez rosyjskich okupantów na Ukrainkach. Według lekarza z miejscowej kliniki w Karabelesie zaledwie pięć ofiar przeżyło.
Rosyjskie wojska w Chersoniu, 02.03.2022 r. Chersoń: Potwierdzono 11 przypadków gwałtów rosyjskich okupantów na Ukrainkach. Zaledwie 5 ofiar przeżyło
Rosyjskie wojska w Chersoniu, 02.03.2022 r. / screen YT - news.com.au

„Rosyjscy okupanci gwałcą kobiety w Chersoniu. Dziewczyny proszone są o pozostanie w domu i niewychodzenie na zewnątrz. Taką informację przekazali miejscowi” – donosi ukraiński serwis informacyjny Rubryka.

„Obecnie w Chersoniu potwierdzono 11 przypadków gwałtów dokonanych przez rosyjskich okupantów. Według lekarza z kliniki w Karabelesie pięć z ofiar przeżyło” – czytamy w publikacji.

 


 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie Wiadomość
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie

Niektórzy europejscy przywódcy, ze szczególnym uwzględnieniem Emmanuela Macrona i Olafa Scholza, uważają, że "Rosji nie wolno poniżyć", chociaż to Rosja jest brutalnym agresorem na Ukrainie, który ma na sumieniu nie tylko militarną agresję na niepodległe państwo, ale coraz więcej wskazuje na to, że również zbrodnie wojenne. Innego zdania jest Siergiej Radczenko profesor w Centrum Kissingera, School of Advanced International Studies, Johns Hopkins University w Waszyngtonie.

Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. Sport ma nie tylko wymiar fizyczny Wiadomość
Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. "Sport ma nie tylko wymiar fizyczny"

Firma Publicon Sport z Wrocławia będzie zajmować się szukaniem partnerów i sponsorów dla reprezentacji Ukrainy, która w czerwcu wystąpi dwukrotnie w roli gospodarza w Lidze Narodów UEFA.

[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać Wiadomość
[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: "Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać"

W jednym z najważniejszych talk-show emitowanym na antenie państwowej rosyjskiej telewizji miał miejsce ciekawy i dla Rosjan zapewne bardzo zaskakujący monolog analityka wojskowego i emerytowanego pułkownika Michaiła Chodarionoka. - Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji geopolitycznej (...) Ta sytuacja nie jest normalna i w ten czy inny sposób musimy ją rozwiązać - apelował Chodarionok.

Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe