Awantura w Radiu ZET. Red. Stankiewicz wyrzuca posła Kowalskiego ze studia. Polityk: Putinowskie standardy [video]

Dziś doszło do niecodziennej sceny w programie Radia ZET, gdy podczas rozmowy o Ukrainie prowadzący Andrzej Stankiewicz wyrzucił ze studia polityka Solidarnej Polski Janusza Kowalskiego. Kowalski zamieścił po zajściu szereg wpisów w mediach społecznościowych.
 Awantura w Radiu ZET. Red. Stankiewicz wyrzuca posła Kowalskiego ze studia. Polityk: Putinowskie standardy [video]
/ TT print screen/Beel

Andrzej Stankiewicz wyprosił ze studia Janusza Kowalskiego za zbyt częste przywoływanie postaci Donalda Tuska podczas rozmowy o obecnej sytuacji na Ukrainie. Film z zapisu rozmowy, a raczej kłótni ws. Tuska poniżej:

- Gazociągi z Rosji przez Polskę na zachód powstały jeszcze w czasie PRL-u, to po pierwsze. Po drugie, to Tusk procesował się z Gazpromem o ceny gazu - mówił Stankiewicz.

- To kłamstwo - stwierdził poseł.

- Pan kłamie - odpowiedział dziennikarz.

Po czym doszło do szybkiej wymiany zdań, wzajemnych zarzutów o kłamstwo i ostrzeżenia przez usunięciem z audycji.

- Nie jest Pan w stanie swoich fobii przezwyciężyć - zarzucił dziennikarz.

Po protestach posła, dziennikarz kazał mu opuścić studio.

"Putinowskie standardy w Radio Zet. Zostałem wyproszony ze studia po sprostowaniu oczywistego kłamstwa red. Andrzeja Stankiewicza, że Tusk sądził się z Gazpromem. Pozew przeciwko Gazpromowi o ceny gazu został złożony w lutym 2016 r. przez PGNiG! Jak można tak kłamać?" - napisał polityk w mediach społecznościowych.

"Andrzej Stankiewicz wyrzuca ze studia za mówienie prawdy o Donaldzie Tusku, który pozwalał Putinowi zarabiać miliardy na Polsce! Putinowski standard. Nie zamkniecie nam ust!" - zamieścił Kowalski na Twitterze.

"Jako wiceprezes PGNiG - odpowiedzialny za departament prawny - z zarządem PGNiG złożyłem w lutym 2016 r. POZEW przeciwko Gazpromowi do arbitrażu w Sztokholmie! Po czasach PO-PSL zastaliśmy puste szuflady - chcieli z Gazpromem dogadać się jak zawsze przy zielonym stoliku" - stwierdził poseł.

"Stankiewicz: "Tusk procesował się z Gazpromem o ceny gazu". Kłamstwo ma krótkie nogi: 1. Luty 2016 r. (!!!) - złożenie pozwu przez PGNiG przeciwko Gazpromowi. 2. Za czasów PO-PSL prowadzono "negocjacje" z Gazpromem - nie było procesu za Tuska!" - przekonuje Kowalski.

Poseł Kowalski zamieścił także w sieci emocjonalny film:


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe