Zwrot ws. śmierci członka ukraińskiej delegacji? Zaskakujące informacje

W sobotę po południu ukraińskie media podały informację, że członek ukraińskiej delegacji Denis Kirejew został zastrzelony przez Służbę Bezpieczeństwa Ukrainy. Teraz na jaw wychodzą zupełnie inne informacje.
 Zwrot ws. śmierci członka ukraińskiej delegacji? Zaskakujące informacje
/ fot. Facebook

 

W sobotę po południu ukraińskie media podały informację, że członek ukraińskiej delegacji Denis Kirejew, który brał udział w pierwszej rundzie negocjacji z Rosją w Homlu, został zastrzelony przez Służbę Bezpieczeństwa Ukrainy.

Według serwisu Ukraińska Prawda, ukraińskie władze miały dowody na zdradę stanu, jakiej dopuścił się Kirejew.

CZYTAJ WIĘCEJ: Ukraińska Prawda: Służba bezpieczeństwa zastrzeliła członka ukraińskiej delegacji. Był podejrzany o zdradę

„Zabici podczas wykonywania zadań specjalnych”Teraz na jaw wychodzą zupełnie inne informacje. W sobotę wieczorem resort obrony Ukrainy opublikował komunikat o śmierci trzech pracowników Głównego Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy: Aleksieja Iwanowicza, Walerego Wiktorowicza i właśnie Denisa Kirejewa. Jak przekazano, wszyscy mieli zostać zabici „podczas wykonywania zadań specjalnych”.

Zginęli, broniąc Ukrainy, a ich czyn przybliżył nas do zwycięstwa! W imieniu Naczelnego Kierownictwa Wywiadu składamy szczere kondolencje rodzinom zmarłych. Bohaterowie nie umierają! Chwała Ukrainie! Chwała Bohaterom!” – przekazał ukraiński resort obrony.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe