To nagranie podbija sieć: Bić ruskich to k**wa przyjemność. Jesteśmy tu dla przyjemności [VIDEO]

- Chcę opowiedzieć jak walczymy - mówi w łamanym języku polskim ukraiński żołnierz na nagraniu, które zdobywa popularność w sieci.
Ukraiński żołnierz: Bić ruskich to przyjemność To nagranie podbija sieć: Bić ruskich to k**wa przyjemność. Jesteśmy tu dla przyjemności [VIDEO]
Ukraiński żołnierz: Bić ruskich to przyjemność / Screen TT Bambo

- Właśnie widzicie co my narobili...

- mówi żołnierz pokazując zniszczony rosyjski sprzęt.

- Rozje.ane ruskie g.wno...

- dopowiada operator

- Tego g.wna cała droga bladź ku.wa jest. Różne g.wna. I to kobieta ukraińska nawodziła (nakierowała? - przyp. red.) artileriu na to g.wno. Oni z paczatku (na początku - przyp. red.) tam rozje.ali z przodu. Oni zaczali uchodzić do tyłu. I ich rozje.ali na śmierć.

(...)

Także walczym państwo polskie. Walczym, prosim o pomocy. My nie potrebujem odzież, buty, jedzenia, nie. Nam ludzi tutaj dopomagajut. Potrebujem sieriozne reczy. Protiw tankow, protiw samolotaw (potrzebujemy poważnego sprzętu, przeciw czołgom, przeciw samolotom - przyp. red.)

(...)

A w ogóle, jak polska pohoworka jest... (jak to będzie po polsku? - przyp. red.). No nie ważna. Bić ruskich to ku.wa przyjemność, a nie praca. Po etamu my zanimajmsia prijemnostiu (dlatego, my zajmujemy się tutaj przyjemnościami - przyp. red.). Nam tutaj pryjemno. Jak państwo myślą, że my Ukraińcy nie pojechali walczyć za swój kraj, to ja jestem Ukraińcem na 50%, 25% to Poliakam jest, 25% Żydom jest. My walczym nie tylko za Ukrainu, ale za Polsku walczym. Żeby to g.wno ruskie dalej nie szło.

- mówi ukraiński żołnierz


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe