Kazik Na Żywo powraca! Poznaj szczegóły powrotu!

Album „Występ” Kaenżetu trafił do sprzedaży w piątek, 4 marca, i będzie dostępny tylko przez dwa tygodnie, do 18 marca.
Kazik Na Żywo - Występ Kazik Na Żywo powraca! Poznaj szczegóły powrotu!
Kazik Na Żywo - Występ / Materiały prasowe

Kaenżet to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich formacji rockowych, projekt Kazika Staszewskiego. Zespół nie występuje od kilku lat, a fani tęsknią za jego energią i koncertami. Wytwórnia muzyczna SP Records, wychodząc naprzeciw prośbom fanów, zapowiada winylową reedycję jednego z albumów – „Występu”.


„Występ” ukaże się jako potrójny album – w najwyższej jakości tłoczenia 180g i z nowym, analogowym masteringiem. Wydawnictwo dostępne będzie w limitowanym, ręcznie numerowanym nakładzie w dwóch kolorach: pomarańczowym i czarnym. Po raz kolejny wysokość nakładu ustalą sami kupujący – płyta będzie sprzedawana tylko przez określony czas, tj. od 4 do 18 marca. Po tym terminie nie będzie możliwości zakupu albumu. Dostępne będą również koszulki i bluzy inspirowane okładką płyty, a także kasety magnetofonowe.

Z okazji preorderu wytwórnia SP Records zaprasza fanów, którzy towarzyszyli Kazikowi Na Żywo przez niemal 20 lat działalności. Apelują: pomóżcie nam zapełnić archiwum KNŻ! Szukamy zdjęć z koncertów, spotkań z zespołem, każdej fotki dokumentującej związek fanów z zespołem. Wystarczą nam skany lub wyraźne „zdjęcia zdjęć”. Fotografie trafią do wnętrza poligrafii winyla „Występ” – to szansa, by przejść do historii polskiej fonografii :)
Drodzy fani, zaglądajcie do swoich archiwów, przejrzyjcie rodzinne albumy! SP Records czeka na Wasze fotki ze wszystkich lat działalności Kazika Na Żywo! Zdjęcia można przesyłać do 18 marca na adres sprecords@sprecords.com.pl.

To jednak nie koniec niespodzianek związanych z „Występem” – bądźcie zatem czujni!

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe