VIDEO Ukraina - kolejna rosyjska wojna (PL / ENG)

WIDEO Działacz na rzecz praw człowieka mówi o ponownej rosyjskiej agresji: „Typowa rosyjska procedura” - VIDEO Human Rights Activist Says of Repeat Russian Aggression: ‘Typical Russia Procedure’

WIDEO Działacz na rzecz praw człowieka mówi o ponownej rosyjskiej agresji: „Typowa rosyjska procedura”

NTD NEWS TODAY Kevin Hogan 3 marca 2022

WIDEO Rosyjska napaść – na miasto Charków we wschodniej Ukrainie. W pobliżu stacji kolejowej podczas ewakuacji kobiet i dzieci wybuchły ładunki wybuchowe. 
NTD rozmawiało z Michałem Orzechowskim, polskim dziennikarzem, pisarzem i działaczem na rzecz praw człowieka z Komitetu WORLD SOLIDARITY
Orzechowski przekazuje aktualne informacje na temat ostatnich wydarzeń na Ukrainie i przedstawia historyczny kontekst rosyjskich kampanii wojskowych.

ZOB: https://www.ntd.com/human-rights-activist-says-of-repeat-russian-aggression-typical-russia-procedure_747372.html?fbclid=IwAR244sOltYZBfXlGoUNrYkbU2VUDTHGZVaevjd513ySCUhYb2kGEm7fk-2Y

 

 

VIDEO Human Rights Activist Says of Repeat Russian Aggression: ‘Typical Russia Procedure’

NTD NEWS TODAY Kevin Hogan Mar 3, 2022

VIDEO A Russian onslaught—on the city of Kharkiv in Eastern Ukraine. Explosives detonated near a railway station there as women and children evacuated. 
NTD spoke to Michal Orzechowski, he is a Polish journalist, an author, and a human rights activist with the World Solidarity Committee
He gives us an update on recent developments in Ukraine and provides the historical context of Russia’s military campaigns.

SEE: https://www.ntd.com/human-rights-activist-says-of-repeat-russian-aggression-typical-russia-procedure_747372.html?fbclid=IwAR244sOltYZBfXlGoUNrYkbU2VUDTHGZVaevjd513ySCUhYb2kGEm7fk-2Y

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Jerzy Jachowicz skazany za felieton. Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP protestuje Wiadomości
Jerzy Jachowicz skazany za felieton. Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP protestuje

20 stycznia Sąd Okręgowy Warszawa-Praga skazał red. Jerzego Jachowicza za pomówienie prokuratora Dariusza Korneluka. Z wyrokiem sądu nie zgadza się Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP.

Burza w Pałacu Buckingham. „Pijany książę odpychał nas, był bardzo agresywny” Wiadomości
Burza w Pałacu Buckingham. „Pijany książę odpychał nas, był bardzo agresywny”

Brytyjski tabloid „Daily Mail” analizując biografię księcia Harry’ego „Spare”, przypomina skutki jednej z suto zakrapianych imprez w wykonaniu księcia Harry’ego z czasów, gdy ten mieszkał jeszcze w Pałacu Buckingham. 

Były premier Kazimierz M. skazany na pół roku ograniczenia wolności Wiadomości
Były premier Kazimierz M. skazany na pół roku ograniczenia wolności

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy wydał wyrok nakazowy wobec byłego premiera Kazimierza M., uznając go winnym uchylania się od obowiązku alimentacyjnego wobec byłej żony Izabeli. Sąd skazał ekspolityka na pół roku ograniczenia wolności i na wykonywanie prac społecznych – podało tvp.info.

„Oburzające”. Andrzej Duda mocno nt. Rosji Wiadomości
„Oburzające”. Andrzej Duda mocno nt. Rosji

– Trudno o coś bardziej oburzającego niż twierdzenie w demokratycznym kraju, że Rosja ma prawo do obrony strefy wpływów. Jeżeli ludzie demokratycznie wybierają NATO czy sojusz z USA, to znaczy, że tego chcą – powiedział prezydent Andrzej Duda podczas debaty w trakcie wizyty w Rydze.

Katargate. PE zdecydował ws. immunitetów europosłów Wiadomości
Katargate. PE zdecydował ws. immunitetów europosłów

Parlament Europejski opowiedział się w czwartek w głosowaniu za uchyleniem immunitetu poselskiego Belgowi Marcowi Tarabelli i Włochowi Andrei Cozzolino, którzy są zamieszani w skandal korupcyjny.

Jest nowy lider oglądalności kanałów telewizyjnych. Duże zaskoczenie Wiadomości
Jest nowy lider oglądalności kanałów telewizyjnych. Duże zaskoczenie

Jak podaje portal Wirtualne Media, poznaliśmy nowego lidera oglądalności rynku telewizyjnego wśród wszystkich widzów w styczniu 2023 roku. Z czwartego na pierwsze miejsce awansowała TVP2.

„Notowania PiS-u wzrosły”. Senator opozycji mocno o Tusku Wiadomości
„Notowania PiS-u wzrosły”. Senator opozycji mocno o Tusku

Senator Michał Kamiński krytycznie odniósł się do decyzji opozycji w sprawie głosowania nad nowelizacją ustawy o Sądzie Najwyższym.

Niemiecki dziennik: „Rosja może być nie tylko militarnym, ale i politycznym zwycięzcą wojny” Wiadomości
Niemiecki dziennik: „Rosja może być nie tylko militarnym, ale i politycznym zwycięzcą wojny”

Sytuacja na Ukrainie ma być coraz gorsza. Na dodatek dotychczasowe wsparcie, które Ukraina otrzymała od Zachodu, jest zbyt małe, aby Kijów mógł ostatecznie wyjść zwycięsko z konfrontacji z Rosją – poinformował niemiecki dziennik „Die Welt”.

ISW: Rosjanie szykują decydującą ofensywę na wschodzie Ukrainy Wiadomości
ISW: Rosjanie szykują decydującą ofensywę na wschodzie Ukrainy

Wojska rosyjskie najprawdopodobniej szykują się do decydującej operacji ofensywnej w obwodach donieckim i ługańskim na wschodzie Ukrainy w lutym i/lub w marcu – ocenia Instytut Studiów nad Wojną (ISW) w swoim najnowszym raporcie.

Powstaje nowa partia. „Takiego sojuszu nikt się nie spodziewał” Wiadomości
Powstaje nowa partia. „Takiego sojuszu nikt się nie spodziewał”

Jak donosi Wirtualna Polska, Porozumienie i Agrounia rejestrują nową partię i planują wystartować pod wspólnym szyldem w nadchodzących wyborach parlamentarnych. „Takiego sojuszu nikt się nie spodziewał” – komentuje autor publikacji red. Patryk Michalski.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe