Makabryczne odkrycie w Płocku. „Zwłoki trójki dzieci z ranami ciętymi szyi”

W jednym z mieszkań w Płocku (woj. mazowieckie) znaleziono w środę zwłoki trójki dzieci, według wstępnych ustaleń, w wieku od 10 do 17 lat, z ranami ciętymi szyi. W mieszkaniu, gdzie interweniowała straż pożarna, nie było w tym czasie osób dorosłych. Na miejscu trwają czynności policji i prokuratury.
 Makabryczne odkrycie w Płocku. „Zwłoki trójki dzieci z ranami ciętymi szyi”
/ fot. Flickr / Lukas Plewnia

W wyniku zgłoszenia o braku kontaktu z nastolatkiem zamieszkałym w jednym z bloków przy ul. Wyszogrodzkiej w Płocku, strażacy podjęli interwencję. Po wejściu do mieszkania znaleźli zwłoki trójki dzieci w wieku od 10 do 17 lat – powiedział PAP rzecznik komendy miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Płocku st. kpt Edward Mysera.

Jak wyjaśnił, zgłoszenie o braku kontaktu straż pożarna otrzymała od koleżanki nastolatka, który mieszkał pod wskazanym adresem. – Na miejscu nie zastano osób dorosłych – dodał st. kpt. Mysera.

Zastępca prokuratora rejonowego w Płocku Marcin Policiewicz przekazał PAP, że na zwłokach dzieci, które znaleziono w mieszkaniu odkryto rany cięte szyi. – To wstępne ustalenie. Mogę potwierdzić, że według nich, dzieci, których zwłoki znaleziono są w wieku 10 do 17 lat. W mieszkaniu nie było osób dorosłych – zaznaczył prokurator Policiewicz.

Podkreślił, iż na miejscu prowadzone są czynności policji z udziałem prokuratury. – Na ten moment nie możemy udzielić więcej informacji – zastrzegł zastępca prokuratora rejonowego w Płocku.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe