Szokujące słowa byłego mistrza świata z Rosji. „Szczury zawsze uciekają ze statku”
11.03.2022 21:36

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Zagraniczni piłkarze, którzy na co dzień występują w lidze rosyjskiej decydują się na odejście z klubów w związku z agresją Rosji na Ukrainę. Taką decyzję podjął m.in. Grzegorz Krychowiak. – Niech uciekają – grzmi były pięściarz Nikołaj Wałujew.
Były mistrz świata w boksie, a obecnie deputowany do Dumy Państwowej, Nikołaj Wałujew, w ostry sposób zareagował na odejścia zagranicznych piłkarzy z rozgrywek rosyjskiej ligowych w Rosji z powodu inwazji tego kraju na Ukrainę.
- Niech uciekają. Porażka! Szczury zawsze uciekają ze statku. Nie tylko wtedy, gdy maszyna tonie, ale także pod ostrzałem - powiedział dwukrotny zawodowy mistrz świata WBA w kategorii cieżkiej.
- Najemnicy nigdy nie będą tacy sami, jak my jesteśmy - dodał.
Przypomnijmy, że od początku rosyjskiej inwazji na Ukrainę, z rosyjskich klubów odeszło m.in. dwóch niemieckich trenerów - Daniel Farke oraz Markus Gisdol. Rozwiązać kontrakt z klubem z Krasnodaru chce także reprezentant Polski Grzegorz Krychowiak.
kpa
Komentarzy: 0
Data publikacji: 11.03.2022 21:36
Źródło: WP Sportowe Fakty
Gen. Wroński: Niemcy i Francuzi nie przyjdą nam z pomocą w sytuacji rosyjskiej agresji
08.04.2026 15:49

Komentarzy: 0
– Nie wierzę w to, że oto Niemcy i Francuzi, i jeszcze inni przyjdą nam z pomocą w sytuacji rosyjskiej agresji, bo będą się bali, że popsują im się własne relacje i zamknie się kurek gazowy – mówi portalowi Tysol.pl gen. Dariusz Wroński, były dowódca 1 Brygady Lotnictwa Wojsk Lądowych, absolwent studiów podyplomowych na Wydziale Ekonomii u pani prof. Doroty Simpson (Uniwersytet Gdański).
Czytaj więcej
Poruszający wpis Igi Świątek
08.04.2026 14:23
Niepokojące doniesienia ws. znanego trenera piłkarskiego
06.04.2026 17:34

Komentarzy: 0
Stan Mircei Lucescu, który jeszcze przed tygodniem był selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Rumunii, a później miał zawał serca, pogorszył się na tyle, że 80-latek został przeniesiony na oddział intensywnej terapii i jest podłączony do aparatury podtrzymującej funkcje życiowe.
Czytaj więcej
Lewandowski blisko pierwszej dziesiątki strzelców Barcelony
05.04.2026 13:46

Komentarzy: 0
Zwycięski gol Roberta Lewandowskiego w wygranym 2:1 meczu ekstraklasy hiszpańskiej z Atletico Madryt był jego 118. trafieniem w barwach katalońskiej drużyny. Plasuje to polskiego napastnika zaledwie dwie bramki od pierwszej dziesiątki najlepszych strzelców w historii klubu.
Czytaj więcej
Zełenski przybył do Turcji. Będzie rozmawiać z Erdoganem
04.04.2026 13:18

