Amerykański senator broni Polski i Węgier. Pracownik Onetu nie był w stanie tego znieść. Internauci: "Szmaciarz"

- Polska przyjmuje miliony, a Węgry setki tysięcy uchodźców uciekających przed totalitarnym zbrodniarzem wojennym. Ale Unia Europejska uważa, że teraz jest dobry moment, aby nałożyć na nich kary finansowe za to, że teraz spełniają ich definicję "demokracji" - napisał republikański senator Marco Rubio. Nie był w stanie tego znieść pracownik należącego do Ringier Axel Springer Onetu Kamil Dziubka...
palec wskazujący Amerykański senator broni Polski i Węgier. Pracownik Onetu nie był w stanie tego znieść. Internauci:
palec wskazujący / Pixabay.com

Marco Rubio komentował w ten sposób artykuł BBC "Węgry i Polska przegrywają walkę o fundusze unijne z powodu przepisów"

- Panie Senatorze, niestety, prawdopodobnie nie wie Pan zbyt wiele o tym, co dzieje się w Polsce i na Węgrzech. Proszę zapytać swojego kolegę z Senatu, Jima Rischa, dlaczego kilka miesięcy temu napisał list w obronie jednego z kanałów telewizyjnych w Polsce. Dziękujemy również za wsparcie dla Ukrainy.

- pisze Dziubka

- Pochwała Polski przez senatora USA spotyka się ze zdecydowaną reprymendą ze strony pracownika @OnetWiadomosci i pouczeniem, że w Polsce tragedia, brak praworządności, brak wolności mediów, rasizm, brak empatii i Bóg wie co jeszcze. I to w czasie wojny. Wstyd, Panie Dziubka!

- komentuje rektor Collegium Intermarium mec. Bartosz Lewandowski.

Reszta internautów była bezlitosna [publikujemy wyłącznie komentarze nadające się do publikacji, spora część jest mocno niecenzuralna].


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe