Lwów dziękuje za karetki i dary

Podziękowania ze Lwowa i zdjęcia karetek z miasta tak bliskiego wszystkim Polakom przesłał dyrektor jednego z tamtejszych szpitali. Trafiły tam z Wrocławia w darze od wrocławskiego Pogotowia Ratunkowego, dzięki staraniom Dortmundzko-Wrocławsko-Lwowskiej Fundacji im. św. Jadwigi, z którą blisko współpracuje dolnośląska Solidarność.
  Lwów dziękuje za karetki i dary


W sobotę, 12 marca, przewodniczący Zarządu Regionu Dolny Śląsk Kazimierz Kimso i szef Solidarności we wrocławskim Pogotowiu Ratunkowym Remigiusz Zarzycki pojechali na polsko-ukraińską granicę. Stronie ukraińskiej przekazane zostały dwie karetki ratunkowe wypełnione darami od dolnośląskiej Solidarności. 

Przewodniczący Rady Miasta Lwowa na ręce radnego Jarosława Krauze złożył osobne podziękowanie dla wszystkich, którzy przyczynili się do przekazania karetek z darami.


„Dziękujemy za Waszą pomoc nie tylko wyrażającą się w słowach, ale i w konkretnych czynach. Jesteśmy zjednoczeni i silniejsi niż kiedykolwiek. Staliśmy się takimi także dlatego, że nieustannie odczuwamy wsparcie od naszych przyjaciół Polaków” – czytamy w podziękowaniu.
 

kar 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe