W takich futrzakach można się zakochać! Poznaj bohaterów bajki „Igrzyska Zwierzaków”. W kinach już od 6 maja

Witajcie w magicznym świecie Sanktuarium – gdzie zwierzęta mają głos, a marzenia się spełniają, jeśli wystarczająco się tego pragnie. To tutaj co roku rozgrywane się wielkie sportowe igrzyska, w których duzi i mali przedstawiciele fauny toczą zaciętą rywalizację o tytuły i cenne puchary. Kto tym razem stanie na podium i zdobędzie szacunek widowni? Czy będzie to któryś z dotychczasowych czempionów, a może zupełnie nowy śmiałek i pretendent do medali. Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w kinach, na seansie tej przezabawnej, animowanej komedii dla całej rodziny.
Igrzyska zwierzaków W takich futrzakach można się zakochać! Poznaj bohaterów bajki „Igrzyska Zwierzaków”. W kinach już od 6 maja
Igrzyska zwierzaków / Materiały prasowe

 

 

 

 

 

Obraz zawierający tekst, osoba, tłum

Opis wygenerowany automatycznie

W oryginalnej obsadzie dubbingowej swoich głosów użyczyli, między innymi – Sam Neill (seria „Park Jurajski”) oraz Angourie Rice, znana młodszej publiczności z wielkiego hitu „Spider-Man: Bez drogi do domu”, natomiast starszej z popularnego i wielokrotnie nagradzanego serialu „Mare z Easttown”.

 

Obraz zawierający zabawka, lalka, wewnątrz, clipart

Opis wygenerowany automatycznie

 

Obraz zawierający tekst, lalka, zabawka, zdobione

Opis wygenerowany automatycznie

 

Urodzona optymistka Daisy marzy o tym, żeby wygrać wielkie zawody dla „Najstraszniejszych zwierząt świata”. Problem w tym, że będąc uroczym ssakiem z gatunku kuoka, przypominającym skrzyżowanie chomika z… kangurem, ma nikłe szanse na rywalizację z największymi i najgroźniejszymi drapieżnikami planety. Ale od czego są upór i wierni przyjaciele. Aby dokonać niemożliwego, Daisy rozpocznie trudny trening pod okiem starego mistrza – Croco Dilla. Ćwicząc siłę, zręczność i intelekt, zrobi wszystko, żeby udowodnić światu zwierząt, że wola walki i szansa na medale wcale nie musi iść w parze z muskułami, groźnym wyglądem i długością paszczy, szpona czy ogona. 

 

 

Obraz zawierający wewnątrz

Opis wygenerowany automatycznie

 

Obraz zawierający tekst, wewnątrz

Opis wygenerowany automatycznie

 

Obraz zawierający tekst, wewnątrz, zdobione, lalka

Opis wygenerowany automatycznie


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe