"Czeczko zrobił swoje, Czeczko może odejść". Komentarze po informacji o śmierci dezertera Emila Czeczki

Polski dezerter Emil Czeczko został dziś rano znaleziony martwy (!) – pisze Tadeusz Giczan. Fakt śmierci Czeczki potwierdza białoruska rządowa agencja informacyjna BelTA. Informacja wywołała falę komentarzy na Twitterze.
Dezerter Emil Czeczko
Dezerter Emil Czeczko / Screen Telegram Białoruski Komitet Śledczy

- Wszystkim ruskim onucom tłumaczącym sobie w cudowny sposób jak to ograją albo odpowiednio rozmówią się ze smutnymi panami ze Wschodu można powtarzać bez końca: dla Ruskich jesteście śmieciami, do wyrzucenia po jednorazowym użyciu. Vide: Emil Czeczko nie żyje. RIP, naiwny chłopcze

- komentuje red. Jakub Maciejewski

- Dezerter Emil Czeczko. Przez służby Łukaszenki użyty, zużyty i zutylizowany... Dobra lekcja dla potencjalnych naśladowców.

- pisze pisarz Jacek Piekara

- Byłem pewien, że dezerter Czeczko długo nie nacieszy się wolnością w Mińsku i życiem w ogóle. Tak zupełnie nie a propos, to można obejrzeć film "Monachium".

- komentuje red. Stanisław Janecki


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie Wiadomość
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie

Niektórzy europejscy przywódcy, ze szczególnym uwzględnieniem Emmanuela Macrona i Olafa Scholza, uważają, że "Rosji nie wolno poniżyć", chociaż to Rosja jest brutalnym agresorem na Ukrainie, który ma na sumieniu nie tylko militarną agresję na niepodległe państwo, ale coraz więcej wskazuje na to, że również zbrodnie wojenne. Innego zdania jest Siergiej Radczenko profesor w Centrum Kissingera, School of Advanced International Studies, Johns Hopkins University w Waszyngtonie.

Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. Sport ma nie tylko wymiar fizyczny Wiadomość
Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. "Sport ma nie tylko wymiar fizyczny"

Firma Publicon Sport z Wrocławia będzie zajmować się szukaniem partnerów i sponsorów dla reprezentacji Ukrainy, która w czerwcu wystąpi dwukrotnie w roli gospodarza w Lidze Narodów UEFA.

[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać Wiadomość
[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: "Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać"

W jednym z najważniejszych talk-show emitowanym na antenie państwowej rosyjskiej telewizji miał miejsce ciekawy i dla Rosjan zapewne bardzo zaskakujący monolog analityka wojskowego i emerytowanego pułkownika Michaiła Chodarionoka. - Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji geopolitycznej (...) Ta sytuacja nie jest normalna i w ten czy inny sposób musimy ją rozwiązać - apelował Chodarionok.

Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe