„Nagłe cięcie”. Dziwny film z „wystąpienia na żywo” Putina [WIDEO]

Na stadionie Łużniki w Moskwie kremlowskie władze zorganizowały wiec poparcia dla wojny na Ukrainie. Do sieci trafiają filmy i zdjęcia ukazujące setki tysięcy Rosjan, którzy przybyli na „uroczystość” z rosyjskimi flagami. Władze podają, że na miejscu jest ponad 200 tys. osób. Wystąpienie Putina na stadionie transmitowano „na żywo”.
Władimir Putin przemawia na Łużnikach „Nagłe cięcie”. Dziwny film z „wystąpienia na żywo” Putina [WIDEO]
Władimir Putin przemawia na Łużnikach / Screen TT Rafał Otoka-Frąckiewicz

Problem w tym, że wystąpienie „na żywo” zostało nagle przerwane i zastąpione wcześniejszym fragmentem uroczystości. Na Twitterze zwrócił na to uwagę Rafał Otoka-Frąckiewicz.

Oczywiście nie ma mowy o tym, żeby przy transmisji „na żywo” uzyskać taki „efekt”. Jednak pierwsze dramatyczne spekulacje, wręcz podejrzenia o „zamach” zostały szybko zweryfikowane pojawieniem się w sieci fragmentu wystąpienia Putina nagranym już po „cięciu”.

Nietransmitowany fragment przemówienia opublikował w sieci dziennikarz rosyjskojęzycznego niezależnego portalu Meduza Kevin Rothrock.

Oto nietransmitowane zakończenie przemówienia Putina

– pisze Rothrock.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie Wiadomość
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie

Niektórzy europejscy przywódcy, ze szczególnym uwzględnieniem Emmanuela Macrona i Olafa Scholza, uważają, że "Rosji nie wolno poniżyć", chociaż to Rosja jest brutalnym agresorem na Ukrainie, który ma na sumieniu nie tylko militarną agresję na niepodległe państwo, ale coraz więcej wskazuje na to, że również zbrodnie wojenne. Innego zdania jest Siergiej Radczenko profesor w Centrum Kissingera, School of Advanced International Studies, Johns Hopkins University w Waszyngtonie.

Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. Sport ma nie tylko wymiar fizyczny Wiadomość
Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. "Sport ma nie tylko wymiar fizyczny"

Firma Publicon Sport z Wrocławia będzie zajmować się szukaniem partnerów i sponsorów dla reprezentacji Ukrainy, która w czerwcu wystąpi dwukrotnie w roli gospodarza w Lidze Narodów UEFA.

[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać Wiadomość
[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: "Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać"

W jednym z najważniejszych talk-show emitowanym na antenie państwowej rosyjskiej telewizji miał miejsce ciekawy i dla Rosjan zapewne bardzo zaskakujący monolog analityka wojskowego i emerytowanego pułkownika Michaiła Chodarionoka. - Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji geopolitycznej (...) Ta sytuacja nie jest normalna i w ten czy inny sposób musimy ją rozwiązać - apelował Chodarionok.

Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe