Ochojska przeprasza Straż Graniczną, ale…

W piątek oburzenie w sieci wywołał wpis europosłanki Janiny Ochojskiej, która kolejny raz obraziła polskich funkcjonariuszy Straży Granicznej. Teraz postanowiła za niego przeprosić.
 Ochojska przeprasza Straż Graniczną, ale…
/ fot. YouTube / JeleniaTV

 

Przypomnijmy, że europarlamentarzystka, powołując się na artykuł opublikowany w „Gazecie Wyborczej”, twierdzi, że polska Straż Graniczna obrażała i brutalnie pobiła imigranta. Tymczasem artykuł w „GW” informował o tym, że został pobity i obrzucony obelgami przez… służby białoruskie.

CZYTAJ WIĘCEJ: Ochojska oskarża polską SG o pobicie imigranta, powołując się na artykuł w „GW”. Artykuł jest o… Białorusinach

Europosłanka przeprasza, ale…

W sobotę Ochojska opublikowała wpis, w którym przeprosiła polskich funkcjonariuszy, ale zaraz po tym dodała, że polska Straż Graniczna „zabrała migrantowi karty SIM”. Warto zaznaczyć, że poprzedni wpis nadal nie został usunięty.

Bardzo przepraszam @Straz_Graniczna za informację na TT, że pobili Albagira. Rozmawiałam z nim. Powiedział, że pobiła go białoruska SG a polska tylko zabrała karty SIM. Źle zrozumiałam słowa artykułu. PRZEPRASZAM @GrupaGranica Jest już bezpieczny” – czytamy.

Europosłanka dołączyła do wpisu także artykuł „New York Timesa”, w którym stwierdzono, że Polska dzieli uchodźców na dwie kategorie.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe