Szokująca okładka najnowszego „Newsweeka”. Internauci nie przebierają w słowach [FOTO]

Najnowszą okładka „Newsweeka” wywołała burzę w sieci.
 Szokująca okładka najnowszego „Newsweeka”. Internauci nie przebierają w słowach [FOTO]
/ fot. Twitter

„Wrogowie czy sojusznicy? Ostra antykremlowska retoryka nie przykryje tego, jak wiele łączy i mało dzieli Jarosława Kaczyńskiego z Władimirem Putinem” – czytamy w najnowszym wydaniu tygodnika „Newsweek”. Na okładce widzimy szefa PiS oraz prezydenta Rosji, którzy stoją obok siebie, jednakże cień za nimi sugeruje, iż podają sobie ręce.

ZOBACZ TAKŻE: „Czyli najpierw Giertych wrzuca plotki o rozbiorze Ukrainy z pomocą PiS, a potem Ławrow i Lis…”

Internauci komentują

Na najnowszą okładkę „Newsweeka” w ostry sposób zareagowali internauci. Pod wpisem gazety pojawiło się mnóstwo krytycznych wobec tygodnika komentarzy.

„Russia Today welcome”; „Sieroty po Schröderze”; „Jak zwykle żenująca okładka - antypisowsko paszkwil będący potwierdzeniem fobii, obłędu propagandysty PO Lisienki na punkcie Jarosława Kaczyńskiego”; „Dezinformacja w czystej postaci”; „Widzę że Russia Today ma nowe konto, powodzenia panowie w szerzeniu Ruskiej propagandy”; „Wy naprawdę macie za zadanie i cel w Polakach wywołać konflikt…”; „Przyszły rozkazy z Niemiec: Zacierać ślady! Za wszelką cenę odwrócić uwagę od spuszczonych gaci Berlina”; „Antypolski paszkwil. Ławrow i Putin się cieszą, że w Polsce są media sabotujące solidarność z Ukrainą. Uderzanie w Polskę to uderzanie w największego sojusznika Ukrainy” – czytamy w komentarzach.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe