Ruszaj na wagary z Piotrem Adamczykiem! ZAJĄC MAX: MISJA PISANKA w kinach 25 marca

Poczuj się jak dziecko i przeżyj wiosenną przygodę z dzisiejszym jubilatem – Piotrem Adamczykiem. Dzień Wagarowicza to najlepsza okazja! „Zając Max: Misja pisanka” w kinach od 25 marca
Piotr Adamczyk Ruszaj na wagary z Piotrem Adamczykiem! ZAJĄC MAX: MISJA PISANKA w kinach 25 marca
Piotr Adamczyk / Materiały prasowe

Obraz zawierający drzewo, zabawka, zewnętrzne, lalka

Opis wygenerowany automatycznie

 

Każdy potrzebuje zrobić sobie wolne i nabrać dystansu do świata… Nie ma ku temu lepszej okazji niż początek wiosny i Dzień Wagarowicza! Przejażdżka na skuterze, dzień na desce w skateparku, wypad za miasto, a może do kina? Wszystko 21 marca brzmi lepiej niż praca czy szkoła. Ale to nie jedyna okazja do świętowania… Właśnie dziś 50 urodziny obchodzi Piotr Adamczyk, którego głosem przemówił Zając Max! Przyłączcie się do życzeń i do hucznych obchodów Dnia Wiosny i urodzin aktora, który już w najbliższy piątek rozbawi Was do łez w dubbingu animacji „Zając Max: Misja pisanka”.

 

ZAJĄC MAX. MISJA PISANKA - Piotr Adamczyk w dubbingu animacji!

 

 

 

Obraz zawierający osoba, mężczyzna

Opis wygenerowany automatycznie

 

 

„Zając Max: Misja pisanka” – oficjalny zwiastun

 

 

 

 

 

 

 

Młody, ale odważny Zając Max zostaje wybrany przez magiczną Złotą Pisankę, aby dołączyć do Zajęczej Akademii i rozpocząć trening Mistrza. Wspólnie ze swoimi przyjaciółmi będzie mógł odkryć super moce, które pozwolą mu chronić Wielkanoc. Niestety tuż przed pierwszym treningiem dzieje się coś niewyobrażalnego – Złota Pisanka, które jest źródłem całej świątecznej magii, traci swój blask i staje się czarna… Nadchodząca Wielkanoc jest w wielkim niebezpieczeństwie! Za wszystkim stoi były uczeń Zajęczej Akademii oraz dobrze wszystkim znana rodzinka lisów, która ostrzy swoje kły i pazurki na tegoroczne pisanki. Max wspólnie ze swoją najlepszą przyjaciółką zrobią wszystko co w ich mocy, aby ocalić Wielkanoc. Jedynym ratunkiem okazuje się jeden z lisów. Czy można zaufać komuś, kto na co dzień obnosi się z rudą kitą? Oto początek wielkiej przygody, ale też lekcji o tolerancji, przyjaźni i wielkiej sile, jaką ma zgrana drużyna!

 

 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe