Brutalne zabójstwo mężczyzny w Chorzowie. Nieoficjalnie: Ofiarą dziennikarz TVN

W Parku Śląskim z soboty na niedzielę doszło do brutalnego morderstwa. Jak podaje katowicki oddział „Gazety Wyborczej”, ofiarą morderstwa padł 30-letni dziennikarz współpracujący z „Dzień Dobry TVN”. 
 Brutalne zabójstwo mężczyzny w Chorzowie. Nieoficjalnie: Ofiarą dziennikarz TVN
/ Flickr.com/Piotr Drabik/(CC BY 2.0)

Podinspektor Aleksandra Nowara, rzeczniczka prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, w rozmowie z portalem Onet.pl podała, że 30-letni mężczyzna został wielokrotnie pchnięty nożem w Parku Śląskim, niedaleko stadionu GKS Katowice. Mimo udzielonej pomocy nie udało się go uratować.

Nieoficjalne doniesienia wskazują, że zbrodnia miała tło obyczajowe. Zamordowany mężczyzna miał zostać przywieziony na miejsce przez kobietę, z którą przebywał. Sprawcą ataku mógł być jej mąż. Napastnik podszedł do samochodu, otworzył drzwi i ugodził ofiarę w szyję nożem. Następnie wyciągnął go z pojazdu i szarpał się z nim na parkingu. Policja poszukuje sprawcy zabójstwa; podejrzewa się, że mógł on uciec do Niemiec. 

Jak podaje katowicka „Gazeta Wyborcza”, ofiara morderstwa to dziennikarz współpracujący ze stacją TVN, a konkretniej z programem „Dzień Dobry TVN”. Mężczyzna prowadził działalność gospodarczą i wykonywał materiały dla stacji.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe