Czy dzielna kuoka zdobędzie złoto? Zobacz zwiastun IGRZYSK ZWIERZAKÓW (w kinach 6 maja)

Czy na pewno tylko trening czyni mistrza? Już teraz zobacz zwiastun „Igrzysk zwierzaków”! Szykujcie podium – komedia na medal w kinach 6 maja
Igrzyska zwierzaków Czy dzielna kuoka zdobędzie złoto? Zobacz zwiastun IGRZYSK ZWIERZAKÓW (w kinach 6 maja)
Igrzyska zwierzaków / Materiały prasowe

„Igrzyska zwierzaków” – oficjalny zwiastun

 

 

 Kuoki są małe i radosne, a ci goście napakowani i niebezpieczni – czy małe, urocze zwierzątko będzie mieć szansę w sportowym starciu z wielkimi predatorami? Tylko, jeśli obok morderczego treningu zdobędzie się na… wiarę w siebie. Zobacz zwiastun „Igrzysk zwierzaków”, komedii na medal, która w polskich kinach pojawi się już 6 maja!

 

Obraz zawierający tekst, osoba, tłum

Opis wygenerowany automatycznie

 

 

Witajcie w magicznym świecie Sanktuarium – gdzie zwierzęta mają głos, a marzenia się spełniają, jeśli wystarczająco się tego pragnie. To tutaj co roku rozgrywane się wielkie sportowe igrzyska, w których duzi i mali przedstawiciele fauny toczą zaciętą rywalizację o tytuły i cenne puchary. Kto tym razem stanie na podium i zdobędzie szacunek widowni? Czy będzie to któryś z dotychczasowych czempionów, a może zupełnie nowy śmiałek i pretendent do medali. Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w kinach, na seansie tej przezabawnej, animowanej komedii dla całej rodziny.

 

Urodzona optymistka Daisy marzy o tym, żeby wygrać wielkie zawody dla „Najstraszniejszych zwierząt świata”. Problem w tym, że będąc uroczym ssakiem z gatunku kuoka, przypominającym skrzyżowanie chomika z… kangurem, ma nikłe szanse na rywalizację z największymi i najgroźniejszymi drapieżnikami planety. Ale od czego są upór i wierni przyjaciele. Aby dokonać niemożliwego, Daisy rozpocznie trudny trening pod okiem starego mistrza – Frankiego. Ćwicząc siłę, zręczność i intelekt, zrobi wszystko, żeby udowodnić światu zwierząt, że wola walki i szansa na medale wcale nie musi iść w parze z muskułami, groźnym wyglądem i długością paszczy, szpona czy ogona. 

 

 

 

Obraz zawierający tekst, wewnątrz

Opis wygenerowany automatycznie

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe