„Wy podłe stworzenia”. Rosyjski dziennikarz zaatakował Polaków na wizji [WIDEO]

Na zakończenie programu chcę coś powiedzieć w swoim imieniu. Życzę reprezentacji Polski, w tym Lewandowskiemu porażki na mundialu. Chłopaki, życzę wam „powodzenia”, wy podłe stworzenia – mówił sfrustrowany wtorkowym zwycięstwem reprezentacji Polski dziennikarz rosyjskiej stacji Match TV.
 „Wy podłe stworzenia”. Rosyjski dziennikarz zaatakował Polaków na wizji [WIDEO]
/ fot. Twitter

We wtorek na Stadionie Śląskim w Chorzowie reprezentacja Polski pokonała Szwedów 2:0 po bramkach Roberta Lewandowskiego oraz Piotra Zielińskiego i awansowała do Mistrzostw Świata w Katarze, które odbędą się zimą tego roku.

Przypomnijmy, że 24 marca Polacy mieli zagrać w Moskwie pierwszy mecz barażowy, jednakże FIFA i UEFA ze względu na rosyjską agresję na Ukrainę zdecydowały się wykluczyć reprezentację Sbornej ze swoich struktur. Wcześniej Polski Związek Piłki Nożnej zapowiedział, że polska reprezentacja nie zagra meczu z Rosją.

Zaskakujące zachowanie dziennikarza

Rosjanie czują się pokrzywdzeni zawieszeniem przez międzynarodowe struktury, a lwia część tamtejszych kibiców wspierała we wtorek reprezentację Szwecji. O tym jak mocno zabolało ich zwycięstwo Polaków może świadczyć zachowanie Antona Anisimova - dziennikarza sportowego rosyjskiej stacji Match TV, który jeden ze środowych programów zakończył zaskakującą wypowiedzią.

Na zakończenie programu chcę coś powiedzieć w swoim imieniu. Życzę reprezentacji Polski, w tym Lewandowskiemu porażki na mundialu. Chłopaki, życzę wam „powodzenia”, wy podłe stworzenia – powiedział na pożegnanie Anisimov.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe