REKLAMA

Podwójne standardy salonu: Etyka, światowe standardy i profesjonalizm w ujawnieniu "taśm Beger"

Portal "Żelazna Logika" w odpowiedzi na zarzuty zwolenników poprzedniej władzy o bezprawnej i niehonorowej publikacji kolejnych taśm z rozmów w restauracji "Sowa & Przyjaciele" zamieścił na swoich łamach porównanie opinii obecnie oburzonych do standardów z czasów tzw. taśm Beger.
 Podwójne standardy salonu: Etyka, światowe standardy i profesjonalizm w ujawnieniu "taśm Beger"
/ YT, print screen
Tytuł "Dziennikarzy Roku 2006" otrzymali Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski, autorzy programu TVN "Teraz My". (...) Połowa z 62 głosujących redakcji nominowała Morozowskiego i Sekielskiego, którzy m.in. ujawnili "taśmy Beger".
- pisała w 2006 roku WP.pl
 
Tytuł przyznawany jest "za profesjonalizm, promowanie światowych standardów pracy w mediach i przestrzeganie zasad etycznych".
- cytowano Andrzeja Skworza, redaktora naczelnego "Press"
 
... w uzasadnieniu przyznania tytułu Sekielskiemu i Morozowskiemu redakcje podkreślały, że otrzymują ją m.in. za "bezkompromisowe obnażanie buduarowych kulis polskiej sceny politycznej" czy też "za pozbawienie polityków poczucia korporacyjnego społeczeństwa".
- kontynuowano
 
W kategorii news nagrodę odebrali "Dziennikarze Roku" czyli Sekielski i Morozowski za program "Teraz my", w którym "pokazali nagrane ukrytą kamerą polityczne targi posłów PiS-u próbujących nakłonić posłankę Renatę Beger do przejścia do ich partii w zamian za obietnicę stanowisk i uregulowanie jej długu z pieniędzy Sejmu".
-  podsumowano

źródło: wp.pl, Żelazna Logika

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura