Tragedia w Półsierakowie. Zginęło dwoje ludzi

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nisku na Podkarpaciu badają okoliczności tragicznego wypadku, jakie miał miejsce w niedzielę wieczorem w miejscowości Półsieraków w gminie Harasiuki.
Policja Tragedia w Półsierakowie. Zginęło dwoje ludzi
Policja / Flickr/ Piotr Drabik/ CC BY 2.0

Kierowca BMW prawdopodobnie stracił panowanie nad autem i zderzył się z drzewem. W wypadku życie straciło dwóch pasażerów auta.

W niedzielę, 3 kwietnia, tuż po godzinie 20, dyżurny z komendy powiatowej w Nisku odebrał zgłoszenie o wypadku, jaki miał miejsce w Półsierakowie. 

Komentarz policji

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 27-latek kierujący BMW, na nieoświetlonym odcinku drogi, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i na łuku drogi wjechał do rowu, a następnie uderzył w drzewo. Samochodem podróżowało cztery osoby - trzech mężczyzn i kobieta

Śmierć na miejscu poniosło dwóch pasażerów BMW - obaj w wieku 27 lat. Do szpitala na badania trafił kierujący samochodem oraz 20-letnia pasażerka. Od obojga została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i substancji odurzających.

Po udzielonej pomocy zarówno mężczyzna jak i kobieta zostali zatrzymani do wyjaśnienia okoliczności tego wypadku.

- relacjonuje sprawę komenda w Nisku

Miejsce zdarzenia zabezpieczali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nisku. Zabezpieczenie śladów i dokonanie oględzin miejsca zdarzenia nadzorował prokurator. Wyjaśnianie szczegółowych okoliczności wypadku jest w toku.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe