To zdjęcie mówi wszystko. Prezydent Zełenski na widok tego co Ukraińcy odnaleźli w Buczy [FOTO]
- Dziś Bucza odwiedził Wołodymyr Zełenski. Jego twarz mówi wszystko.
- pisze ukraińska politolog Kateryna Kruk publikując zdjęcie Wołodymyra Zełenskiego w Buczy
Zełenski w Buczy
- Codziennie znajdujemy ofiary rosyjskiego bestialstwa, ludzi w beczkach, w piwnicach, uduszonych, zamęczonych - mówił Wołodymyr Zełeński który odwiedził podkijowską Buczę, miejsce
W podkijowskiej miejscowości Bucza, po wycofaniu się z niej armii rosyjskiej, zostały znalezione ciała setek zabitych w tej miejscowości cywilów.
Prezydent Zełęński nazywał wprost działania Rosji w Buczy "ludobójstwem".
To są zbrodnie wojenne i przez świat zostanie uznane jako ludobójstwo. Tysiące ludzi zostało zabitych, zamordowanych w bestialski sposób, są bez rąk, bez nóg; zabite dzieci. To jest ludobójstwo.
- mówił Zełeński.
Volodymyr Zelenskyy visited Bucha today. His face says it all. pic.twitter.com/IWOmIdnnVT
— Kateryna_Kruk (@Kateryna_Kruk) April 4, 2022

![Droga S7 całkowicie zablokowana. „Stoimy od godzin, nie mamy jedzenia ani picia” [WIDEO]](https://www.tysol.pl/imgcache/360x250/c/uploads/news/151858/17671318321c632a78bc631809737a0b.jpg)


