„Hołownia z Trzaskowskim spotkali się z szefem Google’a i to może wskazywać, że era Tuska mija”

Szanowni, ale macie świadomość, że Hołownia z Trzaskowskim spotkali się w rezydencji ambasadora USA z szefem Google’a i to może wskazywać, że era Tuska mija? – pisze na Twitterze Miłosz Lodowski.
 „Hołownia z Trzaskowskim spotkali się z szefem Google’a i to może wskazywać, że era Tuska mija”
/ fot. PAP / Piotr Polak

– Wczoraj miałem bardzo fajne spotkanie z globalnym szefem Google – przekazał szef Polski 2050 Szymon Hołownia. Jak podkreślił, spotkał się także z premierem Mateuszem Morawieckim. – Było jeszcze kilka osób - m.in. Rafał Trzaskowski czy Paweł Borys – powiedział.

– Rozmawialiśmy o inwestycjach, które mają być w Polsce, czy ten klimat kraju „przyfrontowego” może być szansą, a nie zagrożeniem dla biznesu. Szef Google to jest człowiek, który dysponuje budżetem wielkości średniego państwa (…) Rozmawialiśmy o tym, żeby w Polsce było jeszcze więcej inwestycji, żebyśmy mogli stworzyć nowym osobom z Ukrainy sensowne środowisko pracy – mówił na nagraniu, które opublikował na Facebooku lider Polski 2050.

„Szanowni, ale macie świadomość, że Hołownia z Trzaskowskim spotkali się w rezydencji ambasadora USA z szefem Google’a i to może wskazywać, że era Tuska mija? Czy prawa strona znowu obudzi się z ręką w nocniku?” – komentuje całą sytuację Miłosz Lodowski.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe