[FOTO] "Kosztowna kolizja". W Tenczynie 35-latek doszczętnie rozbił Ferrari

Policja w Myślenicach informuje o wypadku, który miał miejsce w środę koło godziny 20-tej w Tenczynie. Na "starej zakopiance", nieopodal stacji benzynowej, doszło do wypadku na skutek którego doszczętnie rozbito samochód marki Ferrari. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.
 [FOTO]
/ fot. Facebook - Policja Myślenice

Według ustaleń Policji kierujący pojazdem 35-latek z powiatu myślenickiego na skutek niedostosowania prędkości do warunków drogowych stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. 

"Najpierw uderzył w przydrożną kapliczkę, a następnie wylądował w skarpie. Kierowca oraz pasażer nie odnieśli poważnych obrażeń, czego nie można powiedzieć o samochodzie, który został doszczętnie zniszczony" - informuje Policja. Podano, że 35-latek, który kierował pojazdem był trzeźwy, a za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym ostał ukarany mandatem karnym w wysokości 5000 złotych. Na jego konto trafiło również 6 punktów karnych. 

"Jednakże dotkliwszą karą jest dla niego zapewne zniszczenie samochodu. Apelujemy o stosowanie się do przepisów drogowych. Nawet najlepszy samochód nie gwarantuje bezpieczeństwa, gdy lekceważy się ograniczenia prędkości" - podsumowują funkcjonariusze.


 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe