Rosjanki niszczą torebki Chanel. Skarżą się na „poniżanie ze względu na narodowość” [WIDEO]

Po tym, jak dowiedziałam się o polityce marki wobec Rosjan, postanowiłem usunąć te torebki z mojego codziennego życia! – grzmi na Instagramie jedna z Rosjanek, która zniszczyła torebkę francuskiego domu modowego Chanel.
 Rosjanki niszczą torebki Chanel. Skarżą się na „poniżanie ze względu na narodowość” [WIDEO]
/ fot. Instagram

 

Zamożne Rosjanki publikują w mediach społecznościowych nagrania, w których skarżą się, że francuski dom mody Chanel nie chce im sprzedawać swoich produktów - ani w Rosji, ani w Paryżu czy Dubaju. Ich zdaniem są one „poniżane ze względu na narodowość”.

Po tym, jak dowiedziałam się o polityce marki wobec Rosjan, postanowiłem usunąć te torebki z mojego codziennego życia, dopóki sytuacja się nie zmieni. (…) [Chanel - przyp. red.] uznała, że ma prawo poniżać ludzi, moich rodaków, postanowiła dyskryminować ludzi ze względu na narodowość, czego nie będę tolerować” – pisze na Twitterze didżejka Jekaterina Gusewa.

Jak stwierdziła, „ani jedna torba, ani jedna rzecz nie jest warta wyrzeczenia się miłości do Ojczyzny i szacunku dla siebie”.

W żadnym z poprzednich swoich wpisów Rosjanka nie wypowiedziała się w żaden sposób na temat rosyjskiej agresji na niepodległą Ukrainę. 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie Wiadomość
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie

Niektórzy europejscy przywódcy, ze szczególnym uwzględnieniem Emmanuela Macrona i Olafa Scholza, uważają, że "Rosji nie wolno poniżyć", chociaż to Rosja jest brutalnym agresorem na Ukrainie, który ma na sumieniu nie tylko militarną agresję na niepodległe państwo, ale coraz więcej wskazuje na to, że również zbrodnie wojenne. Innego zdania jest Siergiej Radczenko profesor w Centrum Kissingera, School of Advanced International Studies, Johns Hopkins University w Waszyngtonie.

Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. Sport ma nie tylko wymiar fizyczny Wiadomość
Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. "Sport ma nie tylko wymiar fizyczny"

Firma Publicon Sport z Wrocławia będzie zajmować się szukaniem partnerów i sponsorów dla reprezentacji Ukrainy, która w czerwcu wystąpi dwukrotnie w roli gospodarza w Lidze Narodów UEFA.

[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać Wiadomość
[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: "Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać"

W jednym z najważniejszych talk-show emitowanym na antenie państwowej rosyjskiej telewizji miał miejsce ciekawy i dla Rosjan zapewne bardzo zaskakujący monolog analityka wojskowego i emerytowanego pułkownika Michaiła Chodarionoka. - Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji geopolitycznej (...) Ta sytuacja nie jest normalna i w ten czy inny sposób musimy ją rozwiązać - apelował Chodarionok.

Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe