„Przestań pan dzielić Polaków”. Bronisław Komorowski z „przesłaniem” do Jarosława Kaczyńskiego [WIDEO]

Na serwis społecznościowy TikTok trafiło nagranie z byłym prezydentem Bronisławem Komorowskim, w którym polityk apeluje do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, aby „przestał dzielić Polaków”.
 „Przestań pan dzielić Polaków”. Bronisław Komorowski z „przesłaniem” do Jarosława Kaczyńskiego [WIDEO]
/ screen video TikTok

Katastrofa z 10 kwietnia 2010 r. na lotnisku pod Smoleńskiem była wynikiem aktu bezprawnej ingerencji; komisja potwierdza unieważnienie raportu komisji Jerzego Millera z 29 lipca 2011 r. – powiedział w poniedziałek wiceprezes PiS Antoni Macierewicz, szef Podkomisji ds. Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego pod Smoleńskiem.

Czytaj więcej: „Katastrofa z 10 kwietnia 2010 r. była wynikiem aktu bezprawnej ingerencji”. Antoni Macierewicz prezentuje raport podkomisji

Komorowski: Panie Kaczyński, przestań pan dzielić Polaków

W odniesieniu do opublikowanego raportu, jak i słów Jarosława Kaczyńskiego, który publicznie mówił w ostatnim czasie o dowodach wskazujących na to, że pod Smoleńskiem doszło do zamachu, były prezydent Bronisław Komorowski opublikował nagranie.

– Panie Kaczyński, daj pan spokój. Przestań pan dzielić Polaków. Robisz to pan skutecznie od tylu, tylu lat. I przestań pan mamić opinię publiczną i swoich wyborców, że pan coś ma, jakieś inne dowody na te bzdury, które wygadywał Macierewicz, ale i pan również, o jakichś wybuchach, o jakichś przeróżnych nonsensach, których pan nie udowodnił, a którymi dzisiaj pan próbuje znowu wymachiwać jak polityczną szablą – powiedział Komorowski.

 

@wirtualnapolska Bronisław Komorowski zwrócił się do Jarosława Kaczyńskiego. Zaznaczył, aby ten przestał dzielić Polaków i mamić opinie publiczną nt. katastrofy Smoleńskiej. #bronisławkomorowski #kaczyński #pis #smolensk #katastrofasmoleńska #macierewicz ♬ Motivated sadness inviting classic(213189) - alaki paca

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe