Kłopoty Najmana. "SE": Celebryta może trafić nawet na 5 lat do więzienia

Według tabloidu "Super Express", celebryta Marcin Najmana ma obecnie spory problem. Miał on zostać niedawno zatrzymany przez policję podczas jazdy swoim luksusowym Jaguarem. Problem polega na tym, że od 21 września 2021 roku na skutek decyzji Sądu Rejonowego w Częstochowie celebryta miał mieć nałożony zakaz prowadzenia pojazdów. Tymczasem sam zainteresowany przekonuje, że jest... niewinny.
Marcin Najman Kłopoty Najmana.
Marcin Najman / screenYT/wringuzNajmanem

"Super Express" we wtorkowej publikacji twierdzi, iż dotarł do stanowiska sądu, w którym widnieje informacja o tym, iż "Marcin N. oskarżony jest o to, że w dniu 2 marca 2022 roku, w Warszawie nie zastosował się do ciążącego na nim zakazu prowadzenia pojazdów orzeczonego prawomocnym wyrokiem Sądu Rejonowego w Częstochowie obowiązującego od dnia 21/09/2021 r. do dnia 21/09/2022 r. w ten sposób, że prowadził w ruchu lądowym samochód marki Jaguar XF tj. o czyn z art. 244 kodeksu karnego. Aktualnie sprawa oczekuje na wyznaczenie terminu rozprawy".

Za powyższe przewinienie kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy, do 5 lat pozbawienia wolności.

Sam Marcin Najman w rozmowie z tabloidem skomentował całą sprawę. Miał zgodzić się na opublikowanie swojego wizerunku i poinformował, że jest... niewinny, a jego sprawa związana z odebraniem prawa jazdy została warunkowo umorzona.

- W rejestrze kar widnieje jasny zapis, że moja sprawa z prawem jazdy została warunkowo umorzona. Co innego stwierdzili zatrzymując mnie do kontroli. W tej chwili jestem na etapie wyjaśniania tej sprawy. Dopóki nie wyjaśnię, nie jeżdżę samochodem - powiedział Marcin Najman. Dodał, że "wcześniej miał zabrane prawo jazdy za punkty". 

- Jeśli mam rzekomo zakaz sądowy, to co zostało mi warunkowo umorzone? - spytał retorycznie.

"Sprawa trafiła już do sądu i wkrótce trafi na wokandę. Najmanowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności" - podsumowuje jednak stanowczo "Super Express".


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe