Nieoficjalnie: Szojgu na oddziale intensywnej terapii?

Izraelski biznesmen pochodzący z Rosji Leonid Nevzlin poinformował w mediach społecznościowych, powołując się na „swoje źródła w Moskwie”, że szef rosyjskiego MON Siergiej Szojgu doznał rozległego zawału serca i obecnie przebywa na oddziale intensywnej terapii.
Prezydent Rosji Władimir Putin z szefem MON Federacji Rosyjskiej Siergiejem Szojgu Nieoficjalnie: Szojgu na oddziale intensywnej terapii?
Prezydent Rosji Władimir Putin z szefem MON Federacji Rosyjskiej Siergiejem Szojgu / fot. Kremlin.ru, CC BY 4.0 , via Wikimedia Commons

„Wiadomości z moich źródeł w Moskwie: 1. Szojgu jest poza grą, może zostać niepełnosprawny, jeśli przeżyje. Nagle dostał rozległego zawału serca, jest na oddziale intensywnej terapii, podłączony do urządzeń. Plotka głosi, że zawał serca nie mógł nastąpić z przyczyn naturalnych” – pisze Leonid Nevzlin na Facebooku. Następnie poinformował, że aresztowano 20 generałów MO. 

„Tutaj wszystko jest jasne – totalna defraudacja środków na przygotowanie ukraińskiego przywództwa i ludności na uroczyste spotkanie armii wyzwolicieli z Rosji. Od 2014 roku skradziono około 10 miliardów dolarów przeznaczonych przez Putina na przygotowanie blitzkriegu” – dodaje Nevzlin.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe