Poseł Lewicy namawiała do podróży komunikacja zbiorową "żeby nie karmić Putina". A tymczasem chwilę później...

Poseł Lewicy, namawiała do podróży komunikacją zbiorową, ale "uderzyć" w Putina. Nie była jednak sama w tej kwestii konsekwentna.
komunikacja miejska Poseł Lewicy namawiała do podróży komunikacja zbiorową
komunikacja miejska / Facebook/Bohaterski Socjalizm

Poseł Lewicy, Paulina Matysiak, w mediach społecznościowych zaapelowała o zmianę przyzwyczajeń komunikacyjnych, aby "uderzyć" w Putina.

Nie karm Putina, jedź autobusem! Embargo na surowce z Rosji powinno być wprowadzone jak najszybciej. Wiemy że musimy oszczędzać ropę i gaz, dlatego chcemy wprowadzenia bezpłatnej komunikacji miejskiej!

- pisała przedstawicielka Lewicy w Sejmie.

Poseł jednak mogła się nie zastosować do własnej rady. Hipokryzję wytknął jej profil "Żelazna Logika", publikując screen z mediów społecznościowych Pauliny Matysiak, które wcześniej opublikował profil satyryczny "Bohaterski Socjalizm".

Hej, Paulina Matysiak, czy to Ty?

- pisała "Żelazna Logika", publikując wpis poseł Lewicy o komunikacji zbiorowej spięty z jej zdjęciem z samochodu opublikownaym niedługo później.

 

 

 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie Wiadomość
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie

Niektórzy europejscy przywódcy, ze szczególnym uwzględnieniem Emmanuela Macrona i Olafa Scholza, uważają, że "Rosji nie wolno poniżyć", chociaż to Rosja jest brutalnym agresorem na Ukrainie, który ma na sumieniu nie tylko militarną agresję na niepodległe państwo, ale coraz więcej wskazuje na to, że również zbrodnie wojenne. Innego zdania jest Siergiej Radczenko profesor w Centrum Kissingera, School of Advanced International Studies, Johns Hopkins University w Waszyngtonie.

Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. Sport ma nie tylko wymiar fizyczny Wiadomość
Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. "Sport ma nie tylko wymiar fizyczny"

Firma Publicon Sport z Wrocławia będzie zajmować się szukaniem partnerów i sponsorów dla reprezentacji Ukrainy, która w czerwcu wystąpi dwukrotnie w roli gospodarza w Lidze Narodów UEFA.

[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać Wiadomość
[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: "Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać"

W jednym z najważniejszych talk-show emitowanym na antenie państwowej rosyjskiej telewizji miał miejsce ciekawy i dla Rosjan zapewne bardzo zaskakujący monolog analityka wojskowego i emerytowanego pułkownika Michaiła Chodarionoka. - Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji geopolitycznej (...) Ta sytuacja nie jest normalna i w ten czy inny sposób musimy ją rozwiązać - apelował Chodarionok.

Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe