„Czarny dzień internetu”. Histeria aktywisty LGBT. Twitter turla się ze śmiechu

To nie jest dobry dzień dla aktywisty LGBT Barta Staszewskiego, który przyczynił się do upowszechnienia pośród światowej opinii publicznej fake newsa o „strefach wolnych od LGBT” w Polsce.
Bart Staszewski „Czarny dzień internetu”. Histeria aktywisty LGBT. Twitter turla się ze śmiechu
Bart Staszewski / Screen YouTube Bart Staszewski

Elon Musk chce utopii wolności słowa. Potrzebujemy polityki ograniczającej mowę nienawiści, dezinformację i inne toksyczne formy komunikacji, które degradują dyskurs publiczny. Wizja internetu Muska nie uwzględnia rzeczywistego świata. Czarny dzień dla internetu.

(…)

Elon Musk mógłby przekazać np. 10 mld na pomoc Ukrainie. Zamiast tego rozgrywa Twittera, którego kupuje za 44 mld dolarów. Pozostawiam do waszej oceny

– histeryzuje aktywista po informacji o przejęciu Twittera przez Elona Muska.

Elon Musk przekazał Ukraińcom urządzenia Starlink, dzięki którym Ukraina w trudnej dla siebie sytuacji może korzystać z szerokopasmowego internetu. Ukraińcy są wdzięczni Muskowi.

A jak histeryczne tweety Barta Staszewskiego odebrali użytkownicy Twittera?

- Jesteś najlepszym przykładem kumpla z „toksycznej komunikacji”. Myślę, że większość ludzi wolałaby bardziej docenić wizje Elona niż twoje, biorąc pod uwagę życiowe osiągnięcia was obu...

- Censor, Mysia Street.

- Dlaczego człowieku chcesz cenzurować internet!? Nie podoba się ci tutaj to skasuj konto. Teraz @Twitter to miejsce dla wolnych ludzi!

- No wiadomix, hejt spicz to wszystkie słowa, której jakkolwiek krytykują różne literki alfabetu. Misinformejszyn to jakakolwiek polemika z jedynie słuszna, przyimkową narracja. Albo jesteś z nami, albo toxik komunikejszyn!!11!11

- o dezinformacji pisze gość który przykręcał znaki o strefach wolnych od LGBT, robi fotkę i odkręcał...

- WOW, unia mogłaby przekazać 10 mld na pomoc Ukrainie. Zamiast tego woli walić w Polskę i Polaków, tworząc Matrix jakoby w Polsce nie przestrzegano praworządności. Nie pozostawiam to twojej ocenie, gdyż sam w tym aktywnie uczestniczysz.

- Bart Staszewski mógłby przeznaczyć swój czas i aktywność na pomoc Ukrainie. Zamiast tego wypisuje bzdury na Twitterze. Pozostawiam do waszej oceny.

 

Elon Musk mógłby przekazać np. 10 mld na pomoc Ukrainie. Zamiast tego rozgrywa Twittera, którego kupuje za 44 mld dolarów. Pozostawiam do waszej oceny.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe