„Tylko na Ukrainie”. Drugie życie rosyjskiej bomby. To zdjęcie podbija internet [FOTO]
26.04.2022 14:46

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Trwa brutalna rosyjska inwazja na Ukrainie. Ukraińcy zaciekle się bronią. Jednocześnie starają się żyć możliwie normalnie.
Tylko na Ukrainie: zamieniamy rosyjskie bomby w grille
- czytamy na łamach popularnego ukraińskiego magazynu biznesowego "Business Ukraine".
Do komentarza dołączone jest zdjęcie rosyjskiej bomby przerobionej na grill. Pod grillem pali się ogień. Obok leży deska z pokrojoną słoniną i butelka piwa.
Zdjęcie ma kilkanaście tysięcy polubień i kilkaset udostępnień.
Only in Ukraine: turning Russian bombs into barbecues pic.twitter.com/Ue4cR0oJoU
— Business Ukraine mag (@Biz_Ukraine_Mag) April 26, 2022
cyk ,
kor.
Komentarzy: 0
Data publikacji: 26.04.2022 14:46
Źródło: TT
"Szczerze przepraszamy". Ukraińcy przyznają się do błędu
30.03.2026 17:51
KE przeznaczy 1,5 miliarda euro na pobudzenie przemysłu obronnego UE i Ukrainy
30.03.2026 12:30

Komentarzy: 0
Komisja Europejska zatwierdziła dziś program prac o wartości 1,5 miliarda euro w ramach Europejskiego Programu Przemysłu Obronnego (EDIP) mający na celu wzmocnienie i modernizację europejskiego przemysłu obronnego, zwiększenie mocy produkcyjnych oraz zapewnienie postępu technologicznego i odporności.
Czytaj więcej
Ukraińskie MON: Na nagraniach z frontu widać, jak ranni Rosjanie są dobijani przez kolegów
29.03.2026 15:51

Komentarzy: 0
Ukraiński minister obrony Mychajło Fedorow poinformował w niedzielę, że codziennie otrzymuje nagrania wideo z linii frontu, na których widać, jak ranni rosyjscy żołnierze popełniają samobójstwo lub są dobijani przez swoich towarzyszy.
Czytaj więcej
Politico: Każdy uczeń szkoły średniej na Łotwie uczy się strzelać z broni
29.03.2026 11:22
Gen. Wroński: Wojna z Ukrainą nie jest epizodem, ale modelem funkcjonowania Rosji
28.03.2026 10:31

Komentarzy: 0
„Rosja - to nie jest wojna na lata, to jest środowisko bezpieczeństwa na całe pokolenia! Rosja - to państwo, które żyje z zagrożenia!” - napisał na platformie X gen. Dariusz Wroński, były dowódca 1 Brygady Lotnictwa Wojsk Lądowych, absolwent studiów podyplomowych na Wydziale Ekonomii u pani prof. Doroty Simpson (Uniwersytet Gdański).
Czytaj więcej

