Poseł Lewicy złożył doniesienie do prokuratury na Krystynę Pawłowicz. Były senator PO: „Bądź mężczyzną!”

„Nie mnie bronić emocji i ekspresji pani sędzi Pawłowicz ale faceta, który publicznie użala się nad sobą i donosi do prokuratury, iż znieważyła go słownie kobieta widzę pierwszy raz w życiu” – pisze były senator Platformy Obywatelskiej.
 Poseł Lewicy złożył doniesienie do prokuratury na Krystynę Pawłowicz. Były senator PO: „Bądź mężczyzną!”
/ Tomasz Trela / Screen YouTube Onet News

„Składam doniesienie do prokuratury w trybie art. 226 kk przeciwko pani Krystynie Pawłowicz. Dość tego chamstwa, bufonady i arogancji w pani wykonaniu. I proszę opublikować swoje oświadczenie majątkowe, natychmiast” – oświadczył w mediach społecznościowych Tomasz Trela, poseł klubu Lewicy.

Chodzi o wpis sędzi TK Krystyny Pawłowicz, który zamieściła w czwartek w mediach społecznościowych. Była posłanka PiS w ostry sposób zareagowała na słowa polityka Lewicy.

„Lewacki pos.T.TRELA chce ujawnienia mego stanu majątkowego… Ty chamie ! Łobuzie ! Dziadu kalwaryjski ! Udowodnij najpierw,że brałam łapówki ! V ruska kolumno ! Łachu jeden ! Albo na kolana,pod stół i odszczekać ! Was ucieszy tylko seria w nasze plecy…” [pisownia oryginalna - przyp. red.] – grzmiała na Twitterze.

Wcześniej Trela sugerował sędzi Pawłowicz korupcję:

- Osoba publiczna, która nie chce ujawnić swojego oświadczenia majątkowego bierze po prostu w łapę. Jestem ciekawy, ile i za co wzięła Pawłowicz z Przyłębską?, ktoś coś, może panie i panowie z @pisorgpl?

- pisał Trela na Twitterze

CZYTAJ WIĘCEJ: Poseł Lewicy składa donos do prokuratury. Chodzi o wpis Krystyny Pawłowicz 

„Bądź mężczyzną Trela!”

Do całej sprawy odniósł się na Twitterze także były senator Platformy Obywatelskiej oraz jej współzałożyciel Robert Smoktunowicz.

Nie mnie bronić emocji i ekspresji pani sędzi Pawłowicz ale faceta, który publicznie użala się nad sobą i donosi do prokuratury, iż znieważyła go słownie kobieta widzę pierwszy raz w życiu. Bądź mężczyzną Trela! Wstydu oszczędź…” – napisał.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe