„PE mógłby posłuchać o Buczy, Mariupolu, zamiast tego posłucha Barta Staszewskiego. To cyrk”

Bartosz Staszewski wstawił w mediach społecznościowych wpis, gdzie informuje, że zmierza do Parlamentu Europejskiego na rozmowy na temat „stref wolnych od LGBT” w Polsce. Do zdarzenia odniósł się dziennikarz Dawid Wildstein.
Aktywista LGBT Bartosz Staszewski „PE mógłby posłuchać o Buczy, Mariupolu, zamiast tego posłucha Barta Staszewskiego. To cyrk”
Aktywista LGBT Bartosz Staszewski / Screen YouTube

W mojej drodze do Europarlamentu dzięki zaproszeniu Odnówmy Europę (lewicowo-liberalna frakcja w PE – przyp. red.), by rozmawiać na temat polskich stref wolnych od LGBT. Społeczeństwo obywatelskie wraz z otwartymi politykami może odeprzeć proputinowskich, antyeuropejskich populistów

– pisał Staszewski na Twitterze. W powyższym wpisie nie sprecyzował, kogo ma na myśli, kiedy mówi o „pro-putinowskich, antyeuropejskich populistach”.

Do sprawy odniósł się dziennikarz Dawid Wildstein.

Tyle rzeczy mógłby dziś zrobić Europarlament. Posłuchać o Buczy, Mariupolu

– zaczął. 

W Buczy Ukraińcy odkryli zbiorowe groby mające wskazywać na popełnianie przez Rosjan mordów na ludności cywilnej, Mariupol zaś znajduje się pod rosyjskim oblężeniem.

Przekazać Polsce pieniądze na pomoc uchodźcom z Ukrainy

– kontynuował Wildstein. Trzeba zaznaczyć, że Polska, chociaż przyjęła największą liczbę uchodźców z Ukrainy, wciąż w największym kryzysie humanitarnym od lat może liczyć na własne siły, bez znaczącego wsparcia ze strony UE.

Skrytykować Niemcy za opieszałość w sankcjach

– wymieniał dalej.

CZYTAJ TEŻ: Tak ukraiński Bayraktar miał zniszczyć dwa rosyjskie „Raptory” [WIDEO]

CZYTAJ TEŻ: „Przepisują na nowo historię według wzoru Protokołów Mędrców Syjonu”. Włoska wspólnota żydowska wściekła po słowach Ławrowa

„Zamiast tego…”

Zamiast tego dziś wysłucha Barta Staszewskiego i jego bełkotu. Taka UE to nie unia. To żałosny cyrk

– podsumował.

 

 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe