B. senator PO: "To nie przypadkowe wpadki. W PO przyspiesza przewrót pałacowy?"

Dziś Donald Tusk przemawiał w Poznaniu. Co ciekawe, jego wystąpienie miało miejsce w tym samym czasie co transmisja uroczystości rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Warszawie, w związku z czym nie było jakoś szczególnie szeroko prezentowane nawet w "wiodących mediach".
Donald Tusk B. senator PO:
Donald Tusk / Screen YouTube Onet News

Nie jest to pierwszy przypadek dziwnej wpadki wizerunkowej szefa Platformy i Europejskiej Partii Ludowej. Wcześniej zdjęcia samotnego Tuska na trawniku przed blokiem, czy katastrofy frekwencyjnej podczas wystąpienia z okazji rocznicy przystąpienia Polski do UE w Gdańsku, również wywoływały dość powszechną wesołość.

- Samotny Tusk na tle bloków w powiatowym miasteczku. Ten sam w Gdańsku przemawiający do grupy kilkudziesięciu przechodniów. 3-majowe wystąpienie w Poznaniu, w tym samym czasie co transmisja uroczystości w Warszawie. To nie przypadkowe wpadki. W PO przyspiesza przewrót pałacowy?

- komentuje Robert Smoktunowicz, były dwukrotny senator PO i współzałożyciel Platformy Obywatelskiej.

- Szukam informacji o wielkim wystąpieniu Tuska z okazji 3 Maja - i ani tvn24, ani Onet, ani Wyborcza, ani WP, nawet tvp info - nikt o tym nie pisze! No i jak tu wierzyć mediom...

- komentuje z kolei była działaczka zachodnipomorskiej PO Aleksandra Wasilewska


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe