Lewandowscy już nie ukrywają twarzy swoich córek. Tak wyglądają Klara i Laura

Lewandowscy majówkę spędzili w Niemczech. Całą czwórką wybrali się do Legolandu. Do sieci trafiła wspólna fotografia, na której Klara i Laura pozują przodem, dzięki czemu możemy zobaczyć ich twarze. To rzadki widok, ponieważ Anna i Robert starają się chronić wizerunek swoich córek.
 Lewandowscy już nie ukrywają twarzy swoich córek. Tak wyglądają Klara i Laura
/ / Zrzut ekranu z serwisu Instagram/Anna Lewandowska

Do kolejnego meczu Robert Lewandowski ma trochę czasu, wolne dni piłkarz spędził z najbliższą rodziną. Razem z żoną i córkami wybrał się na wycieczkę do Legolandu. Zarówno on, jak i Anna Lewandowska podzielili się w sieci relacją z majówkowego wypadu. Piłkarz przyznał, że bawił się nie gorzej niż jego córki.

Trenerka opublikowała sporo zdjęć Klary i Laury. Tym razem postanowiła nie zakrywać ich twarzy, a jedynie zasłonić oczy okularami w kształcie kwiatków.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Nerwowo w Rosji po klęsce na rzece Doniec. Znani militarni blogerzy krytykują niekompetencje wojskowych Wiadomość
Nerwowo w Rosji po klęsce na rzece Doniec. Znani militarni blogerzy krytykują niekompetencje wojskowych

Jak podaje amerykański Instytut Badań nad Wojną (ISW), zniszczenie przez Ukraińców znacznej części rosyjskiej brygady strzelców zmotoryzowanych, która 11. maja próbowała przekroczyć most pontonowy na rzece Siverskyi Doniec, wstrząsnęło znanymi rosyjskimi blogerami militarnymi.

Kłopoty Grodzkiego. We wtorek senacka komisja zajmie się wnioskiem o uchylenie immunitetu Wiadomość
Kłopoty Grodzkiego. We wtorek senacka komisja zajmie się wnioskiem o uchylenie immunitetu

We wtorek po południu senacka Komisja Regulaminowa, Etyki i Spraw Senatorskich zajmie się wnioskiem o uchylenie immunitetu marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego - wynika z zamieszczonego na stronie internetowej Senatu harmonogramu prac komisji senackich.

Platforma miała „zablokować sprzedaż Lotosu Rosjanom”? To nagranie mówi zupełnie co innego [WIDEO] Wiadomość
Platforma miała „zablokować sprzedaż Lotosu Rosjanom”? To nagranie mówi zupełnie co innego [WIDEO]

„Trzeba być wyjątkowym idiotą, by dziś sprzedaż części Lotosu ludziom powiązanym z #Putin.em [chodzi o połączenie Lotosu z Orlenem, przy okazji którego Komisja Europejska wymusza na Polsce sprzedaż części Lotosu, który w części będzie sprzedany Saudi Aramco, a część stacji benzynowych ma być wymieniona na stacje benzynowe węgierskiego koncernu MOL – przyp. red.] próbować usprawiedliwiać zablokowaniem takiej sprzedaży 11 lat temu przez rząd premiera #Tusk.a. Szkoda tylko, że za te idiotyzmy płacimy wszyscy horrendalnymi cenami paliw” – napisał były szef Platformy Borys Budka. Jednak co innego widać na nagraniu przypomnianym przez Samuela Pereirę.

Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe