Krystyna Pawłowicz: „Tu się tymi oburzeniami NIC nie załatwi”. Na jej komentarz zareagowała Beata Szydło

„Tu się tymi oburzeniami i aktami strzelistymi NIC nie załatwi” – skomentowała wypowiedź Beaty Szydło dotyczącą rezolucji PE sędzia TK Krystyna Pawłowicz. Była premier postanowiła jej odpowiedzieć.
 Krystyna Pawłowicz: „Tu się tymi oburzeniami NIC nie załatwi”. Na jej komentarz zareagowała Beata Szydło
/ fot. YouTube / Twitter / Kancelaria Premiera

„Polska ofiarnie pomaga milionom ukraińskich uchodźców oraz wspiera walczącą Ukrainę. Jak na to reagują posłowie do PE? Wydają rezolucję wzywającą KE do dalszego blokowania KPO dla Polski, a nawet do odbierania innych środków. Walka przeciw Polsce to działanie na rzecz Putina!” – napisała na Twitterze była premier Beata Szydło.

Na jej wpis zareagowała niespodziewanie sędzia Trybunału Konstytucyjnego, była posłanka PiS Krystyna Pawłowicz, która stwierdziła, że… „tu się tymi oburzeniami i aktami strzelistymi NIC nie załatwi”. „Już tych słusznych okrzyków NIE DAJE SŁUCHAĆ” [pisownia oryginalna – przyp. red.] – dodała.

Beata Szydło nie pozostała jej jednak dłużna: „Jako posłowie do PE odnosimy się do działań PE i z pewnością nigdy nie należy milczeć, gdy Polska jest bezpodstawnie atakowana. «Załatwianie» leży jednak poza Parlamentem i jako sędzia Trybunału Konstytucyjnego zapewne doskonale Pani o tym wie”.

„Pani Premier, nie chodziło mi o Pani słowa,ale o ogólną myśl,że SŁUSZNE słowa nie dają efektu.Polaków ogarnia bezsilność i bunt.Imperialne UE/Niemcy są silniejsze..To nie wina PL. Osobiście chciałabym,by ta cała unia zniknęła z powierzchni ziemii. Panią najserdeczniej pozdrawiam” [pisownia oryginalna – przyp. red.] – odparła Pawłowicz.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe