„Używają Ukraińców jako biomasy, z której powstają orki”. Szokujące słowa w rosyjskiej telewizji [WIDEO]

Rosyjska telewizja państwowa na czele z jej naczelnym propagandzistą Władimirem Sołowiowem nie przestaje zadziwiać.
 „Używają Ukraińców jako biomasy, z której powstają orki”. Szokujące słowa w rosyjskiej telewizji [WIDEO]

Znany kremlowski propagandzista Władimir Sołowiow wraz ze swoimi gośćmi w jednym z programów rosyjskiej telewizji państwowej tłumaczył tym razem, że „nazizm nie musi być antysemicki”. To odniesienie do wczorajszej rozmowy Władimira Putina z izraelskim premierem Naftali Bennettem, w której przeprosił za słowa Siergieja Ławrowa, szefa rosyjskiego MSZ.

To jest to, co Amerykanie cały czas wymyślają – mówią, że Wołodymyr Zełenski jest Żydem, więc nie może być nazistą. Oczywiście, że może być. Nazizm nie musi być antysemicki, może być antysłowiański i antyrosyjski – powiedział Sołowiow.

Wtórowała mu jedna z komentatorek, która stwierdziła, że Zachód dąży do „ożywienia globalnego projektu nazistowskiego”. – A dlaczego to jest globalny nazistowski projekt? Ponieważ Ukraina jest miejscem, gdzie ten proces się rozpoczął, ale nie bez wsparcia Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Unii Europejskiej. Nie tylko jako antysemityzm wobec Rosjan, ale wobec wszystkiego, co jest związane z Rosją – powiedziała.

Od dziesięcioleci Zachód używa Ukraińców jako biomasy, z której powstają orki i oddziały szturmowe, jak te, które są w Azowstalu – dodała.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe