„Co ty pie*dolisz?” Afera na Fame MMA z udziałem gwiazdy „Królowych Życia”

Podczas poniedziałkowej konferencji Fame MMA doszło do ostrego spięcia znanej z programu „Królowe Życia” Laluny Unique z youtuberem Sylwestrem Wardęgą. Celebrytce zarzucono, że oszukuje klientów i sprzedaje w swoim butiku podróbki ubrań i peruk.
 „Co ty pie*dolisz?” Afera na Fame MMA z udziałem gwiazdy „Królowych Życia”
/ zrzut ekranu z serwisu YouTube / Fame MMA

Od kilku tygodni twórcy kanałów commentary na YouTubie przyglądają się instagramowym butikom Laluny. Celebrytce zarzucono, że sprzedaje podróbki peruk i markowych ubrań. Wardęga odnalazł nawet zdjęcia używane przez Lalunę do promocji peruk na… AliExpress. 

Podczas poniedziałkowej konferencji temat „afery perukowej” nie mógł zostać pominięty. 

– Jakiekolwiek pytanie względem podróbek, peruk z AliExpress mi zadasz, to nie dostaniesz żadnej odpowiedzi. Dlaczego? Ja nie jestem na prokuraturze, nie jestem na policji, tylko jestem ku*wa w federacji FAME po to, żeby się bić i nikomu się nie tłumaczyć

– wykrzyczała gwiazda „Królowych Życia”. 

– Oczerniliście mnie przed całą Polską. Ja nie jestem winna, mam butik trzy–cztery lata. Nigdy w życiu nie miałam wezwania na policję. Zrobiliście ze mnie… Że handluję podróbami… (…) Czekam na wezwanie z prokuratury od Ciebie, czekam na wezwanie z prokuratury od tych, którzy zarzucają mi takie rzeczy. (…) Straciłam bardzo dużo nerwów przez was

– powiedziała.

Przeróbki zdjęć

Wardęga oskarżał Lalunę również o to, że kradnie i edytuje nawet zdjęcia Kylie Jenner, ta jednak tłumaczyła się, że jedyne zdjęcia, jakie przerabia, to jej własne, bo Kylie Jenner „nie da się już przerobić”.

– Laluna, co ty pie*dolisz? 

– podsumował krótko tę wymianę zdań Wardęga. 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe