Koszmarny wypadek w Niewieścinie: Ciężarówki zmiażdżyły auto. Wszyscy pasażerowie zginęli

W tragicznym wypadku w Niewieścinie (woj. kujawsko-pomorskie) na dk 5 zginęli czterej mężczyźni z powiatu elbląskiego - przekazała PAP rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Świeciu podkom. Joanna Tarkowska. Podróżowali oni autem osobowym, które wpadło między dwie ciężarówki.
 Koszmarny wypadek w Niewieścinie: Ciężarówki zmiażdżyły auto. Wszyscy pasażerowie zginęli
/ fot. OSP Dobrcz

"W zdarzeniu uczestniczyły cztery pojazdy - osobowy peugeot, ciężarowy MAN, ford transit oraz ciężarowe volvo. Oba pojazdy ciężarowe przewoziły kruszywo. Czterej mężczyźni podróżujący fordem transitem zginęli na miejscu" - powiedziała PAP podkom. Tarkowska.

Jak udało się ustalić PAP, ofiary śmiertelne pochodziły z powiatu elbląskiego. Auto, którym jechali w kierunku Gdańska zostało zgniecione między dwiema ciężarówkami.

Mężczyźni mieli 41, 39, 38 i 24 lata.

"Wszystkie pojazdy jechały w kierunku Gdańska. Na tym odcinku drogi wykonywane są prace budowlane, a ruch odbywał się wahadłowo. Samochody najechały na siebie. Trwające śledztwo pozwoli wyjaśnić szczegóły i okoliczności tego zdarzenia" - dodała podkom. Tarkowska.

Kierowca volvo został przetransportowany do szpitala. Inne osoby nie doznały obrażeń.

"Dk 5 była całkowicie zablokowana. Powoli odblokowujemy ruch. Do tego posłuży nam pas jezdni, który jeszcze nie jest oddany do użytku" - powiedziała rzecznik prasowa świeckiej policji.

Kierowcy muszą nastawić się na utrudnienia w ruchu w tym miejscu.(PAP)


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe