„Trafił do szpitala i przeszedł operację”. Sensacyjne doniesienia ws. stanu zdrowia Putina

Od kilku tygodni domysły o stanie zdrowia Władimira Putina elektryzują opinię publiczną. Każde wystąpienie rosyjskiego przywódcy jest bacznie obserwowane, a w mediach pojawiają się nowe informacje o możliwych chorobach dyktatora. „Władimir Putin był hospitalizowany” – donosi teraz włoski dziennik „La Stampa”.
 „Trafił do szpitala i przeszedł operację”. Sensacyjne doniesienia ws. stanu zdrowia Putina
/ PAP/EPA/ALEXANDER NEMENOV / POOL

Od momentu rozpoczęcia inwazji na Ukrainę eksperci wnikliwie analizują każde wystąpienie rosyjskiego prezydenta, doszukując się w jego wyglądzie i zachowaniu dowodów na ewentualną chorobę. Niektórzy twierdzą, że polityk może chorować na Parkinsona, pojawiają się też głosy o nowotworze.

Teraz włoski dziennik nie tylko potwierdza rewelacje o nowotworowej chorobie Władimira Putina. 

Powołując się na swoich informatorów w rosyjskich służbach specjalnych, dziennikarze „La Stampa” donoszą o nocnej operacji nowotworu, jaką miał właśnie przejść Putin w jednym z moskiewskich szpitali. 

Dalsze rokowania

„La Stampa” pisze nie tylko o hospitalizacji, ale też wielu badaniach i konsultacjach, którym został poddany Władimir Putin u najlepszych rosyjskich lekarzy. „Istnieją dowody, że około tygodnia temu Putin został w pośpiechu przetransportowany do kliniki. Była noc, on był bardzo chory” – pisze włoski dziennik, powołując się na informatorów w rosyjskich służbach.

Dalsze rokowania mają być znane w ciągu najbliższych pięciu dni.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe