Putin śmiertelnie chory? Jego przyjaciel się wygadał

Od kilku tygodni domysły o stanie zdrowia Władimira Putina elektryzują opinię publiczną. Każde wystąpienie rosyjskiego przywódcy jest bacznie obserwowane, a w mediach pojawiają się nowe informacje o możliwych chorobach dyktatora. Amerykański reżyser Oliver Stone, znany ze swojego poparcia dla Władimira Putina zabrał głos na temat rzekomego nowotworu Putina.
 Putin śmiertelnie chory? Jego przyjaciel się wygadał
/ PAP/EPA/MIKHAIL METZEL / KREMLIN POOL / SPUTNIK

Od momentu rozpoczęcia inwazji na Ukrainę eksperci wnikliwie analizują każde wystąpienie rosyjskiego prezydenta, doszukując się w jego wyglądzie i zachowaniu dowodów na ewentualną chorobę. Niektórzy twierdzą, że polityk może chorować na Parkinsona, pojawiają się też głosy o nowotworze.

Przyjaciel Putina zabiera głos

Amerykański reżyser Oliver Stone w wywiadzie dla podcastu "Lex Clips" stwierdził, że rosyjski przywódca już miał raka, ale Putin już wygrał z nim walkę.

- Myślę, że go pokonał, ale nadal był odizolowany podczas koronawirusa. Być może stracił kontakt z ludźmi

- powiedział reżyser. 

Jednocześnie Stone zaznaczył, że nie może nic powiedzieć na pewno, ponieważ nie jest na 100 procent tego pewny. Stone usprawiedliwia działania Putina, mówiąc, że przez długi czas w samoizolacji może stracić kontakt z ludźmi. 

Oliver Stone od lat uważany jest za przyjaciela Putina. W 2015 roku tuż po agresji rosyjskiej na Krym i Donbas Stone pojechał do Rosji, by nakręcić swój filmowy „wywiad–rzekę” z Putinem.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe