Nie żyje dziennikarka TVP. Anna Popek pożegnała zmarłą koleżankę

Nie żyje dziennikarka Telewizji Polskiej Agnieszka Gawerska-Jabłonowska. Wspólnie z Anną Popek pracowały na planie programu informacyjnego „Panorama”.
 Nie żyje dziennikarka TVP. Anna Popek pożegnała zmarłą koleżankę
/ fot. Pixabay

Agnieszka Gawerska-Jabłonowska przez wiele lat pracowała w Telewizji Polskiej w charakterze korespondentki. Często przebywała w Rzymie i Watykanie. Relacjonowała m.in. chorobę i śmierć papieża Jana Pawła II. Była również wydawcą magazynu „Reporter Polski” emitowanego na antenie TVP w latach 2011-2015.

Gawerska-Jabłonowska pracowała także w redakcji „Panoramy” wraz z Anną Popek. Dziennikarka pożegnała swoją koleżankę zamieszczając wpis na Facebooku. „Zmarła Agnieszka Gawerska, moja koleżanka z "Panoramy", w której razem pracowałyśmy. Sympatyczna i pomocna, dobra koleżanka i dziennikarka. Niech odpoczywa w pokoju” – napisała.

Zmarłą dziennikarkę pożegnała także Monika Sieradzka. „Doskonała w opracowywaniu najtrudniejszych nawet tematów reporterskich, niezawodna i profesjonalna, otwarty na świat człowiek i wspaniała przyjaciółka. Jestem wdzięczna, że nasze ścieżki połączyły się na te parę lat. Dużo ci zawdzięczam. Żegnaj Aga” – napisała.

Agnieszka Gawerska-Jabłonowska miała 56 lat.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe