"Skur..synów z PiS powiesić". Pierwszy "odważny" stawił się na wezwanie Donalda Tuska?

- Wygramy wybory i przywrócimy legalny stan rzeczy. Bez ustaw. Nie trzeba żadnej ustawy, są wyroki sądów, są wyroki trybunałów, to wprost wynika z konstytucji. Nie będzie trzeba ani jednej ani stu ustaw, trzeba będzie kilku odważnych ludzi, którzy wyproszą panie i panów, którzy nielegalnie zajmują miejsca. I wyprowadzi się z budynku. No po prostu - mówił Donald Tusk na spotkaniu z wyborcami w Stargardzie Szczecińskim.
Pięść
Pięść / Pixabay.com

- Panie Donald TUSK ⁦, „Odważny”  BOGDAN SZEWCZYK @Bogdan60667921 stawił się właśnie na pana wezwanie...Może zabijać.. Ilu takich już pan wyhodował objeżdżając naszą Ojczyznę...?

- komentuje sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz przytaczając jeden z brutalnych tweetów na temat polityków PiS, w którym można przeczytać o "wieszaniu sku...synów z PiS".

 

Donald Tusk podróżuje po Polsce

Spekuluje się na temat niskich notowań Donalda Tuska we własnym obozie politycznym. Mówi się również o rozmowach jakie mają ze sobą prowadzić Rafał Trzaskowski z Szymonem Holownią. Tymczasem Donald Tusk jeździ po Polsce spotykając się z wyborcami i kreśląc fantastyczne scenariusze polityczne.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe