Rosyjski polityk wpadł w furię na antenie. „Jeśli wy nas zmusicie do użycia broni atomowej…” [WIDEO]

– Prowadzimy specjalną operację wojskową, ale ja uważam, że to wojna. Jak wszyscy wiemy, to nie jest wojna przeciwko Ukrainie, to jest wojna z Zachodem! – grzmiał na antenie Rossija 1 rosyjski poseł Aleksiej Żurawlew.
 Rosyjski polityk wpadł w furię na antenie. „Jeśli wy nas zmusicie do użycia broni atomowej…” [WIDEO]
/ fot. Twitter

Rosyjski polityk Aleksiej Żurawlew podczas popularnego programu poświęconemu „specjalnej misji wojskowej” na kanale Rossija 1 zaczął od wytykania błędów swojemu rządowi i ostrzegania przed eskalacją konfliktu na Ukrainie.

– Obecnie w polskich centrach treningowych [Ukraińcy – przyp. red.] są szkoleni do używania najnowszej broni NATO. Jak myślicie, co będzie tutaj (w Ukrainie) stacjonować? My cały czas niszczymy to, co jest tutaj teraz. Sami zaczynamy doświadczać trudności, a tu nagle pojawia się nowa broń i nadchodzi wyszkolony personel. Czym będziemy ich niszczyć? – pytał wyraźnie zdenerwowany.

Jak dodał, jeśli chodzi o ekonomię Rosji w warunkach wojennych, „nic nie zostało zrobione”. – Wydaje wam się, że możemy ciągle produkować Iskandery, kilka na miesiąc? Czy to nam wystarczy? Oczywiście, że nie, kiedy NATO zacznie wprowadzać swoją najnowszą broń – stwierdził.Deputowany do Dumy Państwowej stwierdził, że należy skończyć mówić o „specjalnej operacji wojskowej” i zacząć o „wojnie z całym Zachodem”.

Ludzie, jeśli wy nas zmusicie do użycia broni nuklearnej, nie będziemy mieli wyboru – grzmiał Żurawlew.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe