Poseł PiS był gościem regionalnej TV. Całe show skradła żona polityka?

Do zabawnej sytuacji doszło podczas jednego z programów na antenie TVP3 Białystok. Jednym z gości był Jarosław Zieliński. Podczas wypowiedzi posła PiS w kadr nieoczekiwanie weszła kobieta (prawdopodobnie żona polityka), która zrobiła mu zdjęcie.
 Poseł PiS był gościem regionalnej TV. Całe show skradła żona polityka?
/ zrzut ekranu / TVP3

Od czasów pandemii koronawirusa goście programów telewizyjnych bardzo często łączą się ze studiem za pomocą komunikatorów internetowych. Nierzadko prowadzi to do wpadek lub dziwnych sytuacji, o czym przekonali się ostatnio widzowie regionalnej TVP.

Mistrz drugiego planu

27 maja gościem na antenie TVP3 Białystok byli poseł PiS Jarosław Zieliński, senator Prawa i Sprawiedliwości Mariusz Gromko, reprezentujący Polskę 2050 radny sejmiku województwa podlaskiego Maciej Żywno oraz poseł Lewicy Paweł Krutul.

Gdy wypowiadał się poseł Zieliński, nagle za jego plecami pojawiła się „mistrzyni drugiego planu”. Prawdopodobnie żona Zielińskiego kucnęła w drzwiach, wyciągnęła telefon i zrobiła posłowi zdjęcie. Wszystko uchwyciła kamera w komputerze.

Polityk najpewniej nie był świadomy całej sytuacji i kontynuował wypowiedź. Do „wpadki” nie odnieśli się także pozostali członkowie programu.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe