Dymisja w Kancelarii Prezydenta. „Odchodzę do innych zadań”

„To mój ostatni dzień pracy w Kancelarii Prezydenta. Odchodzę do innych zadań. Serdecznie dziękuję Prezydentowi Andrzejowi Dudzie, Pierwszej Damie, szefowej KPRP, Ministrom, Doradcom i Pracownikom za współpracę” – poinformowała w mediach społecznościowych sekretarz stanu w kancelarii Andrzeja Dudy Bogna Janke.
 Dymisja w Kancelarii Prezydenta. „Odchodzę do innych zadań”
/ fot. Krzysztof Gumul / KPRP

„To mój ostatni dzień pracy w Kancelarii Prezydenta. Odchodzę do innych zadań. Serdecznie dziękuję Prezydentowi Andrzejowi Dudzie, Pierwszej Damie, szefowej KPRP, Ministrom, Doradcom i Pracownikom za współpracę” – przekazała na Twitterze Bogna Janke, sekretarz stanu w kancelarii Andrzeja Dudy.

„Dziękuję też Ministrom Rządu Mateusza Morawieckiego, przedstawicielom instytucji państwowych, reprezentantom innych państw i międzynarodowych organizacji pomocowych, z którymi współdziałałam na rzecz dobra wspólnego. Dziękuję przedst. pracodawców, związków zawodowych, NGO-sów, Kościołów, Straży Granicznej, organizacji i działaczy społecznych, z którym miałam zaszczyt współpracować. Praca w KPRP była niezwykle cennym doświadczeniem, które wykorzystam w moich przyszłych działaniach” – dodała w kolejnych wpisach.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe