Szukaj
Konto

Dymisja w Kancelarii Prezydenta. „Odchodzę do innych zadań”

31.05.2022 16:16
Dymisja w Kancelarii Prezydenta. „Odchodzę do innych zadań”
Źródło: fot. Krzysztof Gumul / KPRP
Komentarzy: 0
„To mój ostatni dzień pracy w Kancelarii Prezydenta. Odchodzę do innych zadań. Serdecznie dziękuję Prezydentowi Andrzejowi Dudzie, Pierwszej Damie, szefowej KPRP, Ministrom, Doradcom i Pracownikom za współpracę” – poinformowała w mediach społecznościowych sekretarz stanu w kancelarii Andrzeja Dudy Bogna Janke.

"To mój ostatni dzień pracy w Kancelarii Prezydenta. Odchodzę do innych zadań. Serdecznie dziękuję Prezydentowi Andrzejowi Dudzie, Pierwszej Damie, szefowej KPRP, Ministrom, Doradcom i Pracownikom za współpracę" - przekazała na Twitterze Bogna Janke, sekretarz stanu w kancelarii Andrzeja Dudy.

"Dziękuję też Ministrom Rządu Mateusza Morawieckiego, przedstawicielom instytucji państwowych, reprezentantom innych państw i międzynarodowych organizacji pomocowych, z którymi współdziałałam na rzecz dobra wspólnego. Dziękuję przedst. pracodawców, związków zawodowych, NGO-sów, Kościołów, Straży Granicznej, organizacji i działaczy społecznych, z którym miałam zaszczyt współpracować. Praca w KPRP była niezwykle cennym doświadczeniem, które wykorzystam w moich przyszłych działaniach" - dodała w kolejnych wpisach.

Komentarzy: 0
Data publikacji: 31.05.2022 16:16
Źródło: Twitter