[WIDEO] Czołowa propagandystka Putina: Właśnie rozpoczęła się prawdziwa III wojna światowa

Jedna z głównych propagandystek Kremla Olga Skabiejewa w programie reżimowej telewizji Rosji oznajmiła, że „właśnie rozpoczęła się prawdziwa III wojna światowa”.
 [WIDEO] Czołowa propagandystka Putina: Właśnie rozpoczęła się prawdziwa III wojna światowa
/ Olga Skabajewa/fot. screen YouTube

W ostatnim wydaniu „60 minut” Skabiejewa znowu zszokowała opinię publiczną. Propagandystka reżimu zapowiedziała rozpoczęcie prawdziwej wojny.

– Być może nadszedł czas, aby przyznać, że rosyjska „operacja specjalna” w Ukrainie dobiegła końca. W sensie, że właśnie rozpoczęła się prawdziwa wojna, co więcej, III wojna światowa 

– tłumaczyła z powagą w głosie.

– Zostaliśmy zmuszeni do demilitaryzacji nie tylko Ukrainy, ale też całego NATO

– dodała Skabiejewa.

 

 

Doradca prezydenta Wołodymyra Zełenskiego ostrzega 

W ostatnim czasie Mychajło Podolak ostrzegł, że jeśli Ukraińcy nie otrzymają jak najszybciej wieloprowadnicowych wyrzutni rakietowych, koszty wojny będą wyższe.

– Jeśli Rosja nie przegra, to rewanżyzm, rosyjski szowinizm będą tylko rosnąć. (…) I III wojna światowa, której tak się wszyscy boją, na pewno będzie

– powiedział doradca prezydenta, cytowany w piątek przez portal Espreso.

Według niego Rosja będzie „nienawidzić dużo bardziej” Ukrainę, która – jak dodał – „poniżyła” ją, „dowiodła, że nie jest ona drugą armią świata”.

I będą chcieli się zemścić

– ocenił Podolak.

Zaznaczył też, że wewnętrzna transformacja polityczna Rosji rozpocznie się tylko w przypadku rosyjskiej przegranej w wojnie.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe