Cezary Żak chciał zadrwić z PiS i Beaty Szydło? Zapanowała niezręczna cisza

Telekamery 2022. W trakcie 25. gali rozdania nagród „Tele Tygodnia” nagrodę odebrał m.in. Cezary Żak dla „Rancza”, triumfującego w kategorii serial 25-lecia. Aktor wygłosił przemówienie. Jak przekonują m.in. Onet.pl oraz Fakt.pl Żak chciał nawiązać do słów Beaty Szydło i uderzyć w PiS. Po wypowiedzi gwiazdora na sali zapadła niezręczna cisza.
 Cezary Żak chciał zadrwić z PiS i Beaty Szydło? Zapanowała niezręczna cisza
/ Aktor Cezary Żak / zrzut ekranu / YouTube / Daku Press

Jednym z tegorocznych zwycięzców był serial „Ranczo”. W imieniu twórców nagrodę odebrał Cezary Żak, który w produkcji wcielał się w podwójną rolę: wójta i duchownego.

– Gdybyśmy kontynuowali dzisiaj „Ranczo”, a nie kręcimy już siedem lat, Andrzej Grembowicz (zresztą miał wielkie zamiłowanie do wątków politycznych) zacząłby 11. serię od słów: „Przez ostatnich siedem lat…”. Wszystkiego dobrego!

– powiedział aktor, a na sali zapanowała niezręczna cisza.

Aktor odnosił się do wypowiedzi Beaty Szydło?

Jak przekonują m.in. Onet.pl oraz Fakt.pl słowa Żaka miały być nawiązaniem do licznych wypowiedzi Beaty Szydło, która wielokrotnie krytykowała rządy Platformy Obywatelskiej.

Wiele swoich wypowiedzi zaczynała właśnie od słów: „Przez osiem ostatnich lat…”

– wyjaśnia Onet.pl.

Zarówno Onet.pl jak i Fakt.pl wskazują, że „Żak ewidentnie miał również na myśli to, że Prawo i Sprawiedliwość rządzi Polską od siedmiu lat”.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe