„Oznacza to, że proces sędziego, który odpowiada za zgwałcenie koleżanki sędzi, nie będzie mógł być prowadzony. Brawo Senat”

Senat w środę wieczorem przyjął jednogłośnie nowelizację ustawy o Sądzie Najwyższym m.in. likwidującą Izbę Dyscyplinarną tego sądu. Do ustawy wprowadził blisko 30 poprawek wypracowanych na posiedzeniu senackich komisji.
sędzia „Oznacza to, że proces sędziego, który odpowiada za zgwałcenie koleżanki sędzi, nie będzie mógł być prowadzony. Brawo Senat”
sędzia / Screen YouTube

- Senat zdecydował, że wszystkie orzeczenia zapadłe w Izbie Dyscyplinarnej SN są uznane za nieważne i pozbawione skutków prawnych. Zgodnie z przyjętymi poprawkami sędziowie zawieszeni mają wrócić do orzekania, zaś należne im wynagrodzenia ma zostać wyrównane.

- chwali się Senat na swoim profilu na Twitterze

 

Sędzia podejrzany o gwałt

- Oznacza to, że proces sędziego z Bydgoszczy, który odpowiada przed Sądem za zgwałcenie swojej koleżanki sędzi, nie będzie mógł być dalej prowadzony, a sprawa zostanie umorzona! Brawo @PolskiSenat! Wiwat Konstytucja i prawa pokrzywdzonych!

- komentuje szyderczo mec. Bartosz Lewandowski, rektor Collegium Intermarium, publikując screen artykułu na temat przypadku sędziego podejrzanego o gwałt pt. "Sędzia Jakub K. oskarżony o zgwałcenie sędzi"


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe